Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, nektek is totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, nektek is totál meghalt a Tinder?

Figyelt kérdés

Alapból nem szeretek neten ismerkedni, de egy pár éve általában azon lógok.

Én ha összejöttem valakivel, akkor mindig letöröltem a teljes profilomat és később újraregisztráltam.


Mostanában viszont újraregisztrálva is, ugyanazokkal a fotókkal (kb. semmit se változtam), mint régen jön 1 hét alatt 1-2 match.


Munkahelyen a kolléganők meg mutogatják mindig, hogy 1 hét után van 100 likejuk, ha felrakják az appot.


Igaz vidéken élek, nem a fővárosban, de nálam halt le ennyire az app vagy nektek is?


2023. okt. 24. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, bármilyen paradoxonul is hangzik ez, de a tinder (társkereső) mindenről szól, csak a társkeresésről nem. Oda ego tuning céljából tesznek fel képeket a lányok/nők, a palik meg azért, mert dugni akarnak, erről szól az egész. A lányoknak visszaigazolás kell, a paliknak meg szex. A tindert társkeresőnek mondani sértés a valódi társkeresőkre nézve.
2023. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem értek egyet az első válaszolóval. Az igaz, hogy szinte az összes netes társkereső sajnos az internet pöcegödre és a gyökerek gyűjtőhelye nemtől függetlenül. Viszont nem mindenki azért megy fel ilyen oldalakra, mert mutogatni szeretné magát vagy hogy boldog-boldogtalannak széttegye a lábát.


Én személy szerint azért szerettem a netes társkeresést, mert utáltam eljárni otthonról, nagyon jól elvoltam a magam világában, nem vágytam bulikra, baráti társaságra, semmilyen összejövetelre. Sajnos nagyon ritkán ugyan, de az ember találkozik hasonlóan komoly szándékú emberekkel és a kivétel máris erősíti a szabályt. Én legalább 20 emberrel randiztam Randivonalról, Tinderről, Badooról és egy-két hülyét leszámítva teljesen normális emberek voltak. Végül Badoon találtam rá a páromra, ennek lassan 9 éve. A volt főnökeim pl. Tinderen ismerkedtek meg 8 évvel ezelőtt és azóta már házasok.


Tehát nem, nem igaz, hogy a nők csak mutogatják magukat ezeken az oldalakon és főleg nem egotuning miatt. Olyan is van, biztos vagyok benne, de azért nem hinném, hogy mindenki ilyen, már csak a saját tapasztalataim szerint sem.

2023. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha mindig ugyanazokat a fotókat használod, már sokan felismernek.
2023. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező! Ne hasonlítsd a nő és férfi oldalt egymáshoz a Tinderen. Nőket, ha kicsit is normálisan néz ki, vagy nem kövér, akkor minden pasi jobbra húz, azt se nézik, hogy a nő 200km-re lakik (mondjuk Tindernek egy a ragaszkodása a GPS-hez egy nagy sza..r)

Nők meg jobban megválogatják, hogy kit kedvelnek. Na pont ezért kapnak a kolléganőid 1 hét alatt 100like-ot, te meg csak 1-2-t.

Javaslom kérdezz rájuk, hogy abból a 100-ból vajon mennyi volt az akire azt mondanák, hogy randiznának vele. Valószínűleg egyjegyű lesz az a szám is.

2023. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőkön korosztálytól függően 3:1 és 7:1 között változik a férfi:nő arány.

Ez megtuningolva a tinder varázslatos algoritmusával garantálja, hogy esélyed se legyen még kicsivel átlag feletti férfiként sem.

Ez 5 éve is így volt, de az arányok és az esély romlottak.

2023. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 - Ez így van. Én beregisztráltam nőként, ami miatt ki is tiltottak, és 5-6x annyi csávó volt mint csaj 25-33 éves korosztályban. A másik meg hogy nemrég ért véget a kapcsolatom és csak szex céljából mentem fel. Ugyanazok a nők vannak fenn az én 35km-es körzetemben (vidék) mint másfél éve. Ez se véletlen, szegényeknek valószínű senki nem üti meg a mércét. Elszálltak az igények, mert oké, legyen igény, de legyen mellette teljesítmény is. Ismerősöm (csaj) 3 éve van fenn, nem jó neki senki, egyébként autótakarító valami vicc bérért és egy full átlagos kinézetű nő... Na, az ilyenek vannak fenn 2-3 éve. :D
2023. okt. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!