Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők általában problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők általában problémásak?

Figyelt kérdés

Érdekelne más férfiak véleménye, vagy akár nőé is, ha el tud attól vonatkoztatni, hogy ő is magyar nő.


Mi jellemzi a magyar nőket általában?


2023. okt. 27. 08:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Az jellemző, hogy magyar nők.

Az, hogy ki mennyire problémás, nem lehet így leszűkíteni.

2023. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Sok a heves termeszetu , onfejuek ha vitarol van szo akkor nem igazan tamaszkodnak esz ervekre es a te erveid sem erdeklik. Fontos , hogy valamiben ki tunj amivel tud dicsekedni a baratnoinek, csaladjanak, ismeroseinek , ha ez nincs meg akkor barmennyire is tetszel nem fognak le allni veled. A legfontosabb szamukra mindig masok velemenye ezzel kizarnak olyan ferfiakat vagy ferfit az eletukbol akit valoban ők akarnak es nem pedig a media vagy a tarsadalom elvarasok altal felepitett karakter. A jo keresetu ferfiak nem erdeklik oket ezt ki kerik maguknak de "veletlen" mindig bele csoppenek egy vallalkozoba vagy vezeto beosztasban dolgozo ferfiba persze szerelem elso latasra.
2023. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

Szlovákiai vagyok és mivel dolgoztam Magyarországon is annyit tudok mondani hogy a magyar nők sokkal rafináltabbak, irigyek és durvábbak mint a szlovák nők. Persze lehet nem jó volt a kollektív társaság, így ezáltal nem húzható az egész nemzetre, de én ezt tapasztaltam. Párkapcsolati téren nem tudom, egyedül azt, hogy komplett a magyar nemzet nem olyan vallásos mint a szlovákok.

Ne essen nekem senki, nem vagyok rasszista, csak ezt tapasztaltam!

2023. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

Tegnap elmentem a sóhivatalba, egy szobában volt kb 6 csajszi, kb 1 napon se lehetett volna emlegetni őket. Volt egy idegbeteg magas, meg egy alacsony nagyon csini mosolygós, egy elég telt kedves, meg egy segítőkész kis átlagos.

De valamiért az idegbolond maradt meg bennem, hogy miért volt olyan, amilyen?

2023. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Akik ennyire tudják, hogy a magyar nők problémásak, azok hány nemzet nőtársadalmát ismerik behatóan? :D


Magyarország egy raltíve szar hely. Magas az alkoholisták, elhízottak, öngyilkosok száma, tombol az infláció, rohad a tanügy és az egészségügy (amiben nagy számban dolgoznak nők). Igen, van itt probléma bőven, de nemcsak a nőkkel...

2023. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
Érdekes, külföldiekkel lehet egyenesen beszélni, haladnak a dolgok. A magyarokhoz muszáj a saját nyakatekert nőies gondolkodással még közelíteni is! De ők még véletlenül sem próbálnak irányunkba férfiként gondolkodni... Röviden és tömören ostoba mind. De persze van kivétel. Nekem is mindig volt kapcsolatom, csajaim.
2023. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
6. A ferfinak nincs es nem is szukseges erzelem az gondolataik szerint.
2023. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
Voltam nyaralni 3 hetet külföldön. Azonnal megismerkedtem valakivel. Szex is volt és később még évekig telón tartottuk a kapcsolatot. Előtte ugye itthon Magyarországon 26 évig nőhöz nem jutottam. “Nem vagy gazdag? Csak szakmunkás vagy ? Takarodj!” Kaptam mindenkitől. Külföldön (én Olaszországban voltam) érdekli a nőket maga a férfi társasága /élete /hobbija akármi…. Nem csak egy pénzben lehúzható vagy nem lehúzható személyt néznek.
2023. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
8. Kulfoldon nem az a vonzo a nonek hogy mid van , ha nem hogy te ki vagy ennyi a kulonbbseg ami nem kicsi. Itthon az ilyen nokkel azert sem lehet osszefutni mert a baratnok, ismerosok befolyasoljak azt , hogy kivel jojenek ossze.
2023. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy mid van, eléggé összefügghet azzal, hogy ki vagy...
2023. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!