Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos nem túl helyes férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nem túl helyes férfiként valóban teljesen felesleges interneten ismerkednem, mert ha össze is jön esetleg egy lánnyal kapcsolat akkor is szinte biztos hogy kategóriám alatt lesz?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 10:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Fogadd el: Nem leszel boldogabb egy kapcsolattól, sőt csak nehezíteni fogja az életed.
2023. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a ferfiakkal alapvetoen az a bajom hogy a randin nem mozgatnak meg. Van ronda vagy igenytelen vagy nyomi incel balfék vagy nem kommunikativ vagy egyszeruen unom a randit. Ezek mind netrol vannak.

Szoval ha vki még rlmegy kategoria en speciel találkozom vele a kulső az csak kb ra betájolás nálam csak mivel szemelyesen senki nem olyan mint a képen. Igy arra csak nagyvonalakban adok pl nem nez ki alkholositának van vmi értelem az arcán, relative jo lesz

2023. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Folyt Vagy padon csöveztetnek de rühellem azt is. Ha már nem adnak a korulményekre akkor legalabb egy padon is jol lehetne érezni magam vele de nem. Panaszkodnak vagy munkarol beszelnek meg olyan az egész randi amit randinak se tudnék mondani. Nálam itt verzik el az aki csetelés alatt még nem vèrzett el.

Es fél éve nincs senkim.

2023. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

3.


Mondjuk az sem jobb randi-típus, amikor a férfi egyenlő egy olcsó bohóccal, akinek feladata a nő szórakoztatása, szar viccekkel, gagyi adomákkal, értelmetlen programokkal.

2023. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem a not kell szorakoztatni barom.


Hanem akivel a nő jol erzi magát es ő is a nővel!az lenne normalis.

2023. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%

5.


Olyan elég ritkán van, mert ehhez extrém nagy szerencse kell, hogy pont egymásnak legyenek szórakoztatóak.

2023. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Átlagos férfiként átlagos nőknél van esélyed csak. (Átlagos nő az duci)
2023. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Nekem volt nem egy olyan barátom már akivel elso pillanattol rengeteg témánk volt sztorik esemenyek meg az élet vagy kocsiban zene mentunk mindenhova es nem ő szorakoztatott hanem egyutt szórakoztunk mert ő is nagykanállal eszi az életet meg én is. Egy húron vagyunk.


Nem adategyeztetést akarok hogy ki hol lakik kivel higyan mi a celja karrierben meg ezek a f.szságok ismerkedes cimen.

Ez ugy majd beleszövődik az eletunkbe random.

2023. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

Én magam azt látom, hogy a való életben nagy ritkán bejövök hozzám hasonlóan átlagos, csúnyácska, de mégis szép és normális lányoknak. Persze így is nehéz eljutni az ismerkedésig.


Társkeresőkön csak borzasztóan taszító nyomorultak akarnak velem beszélni, akiknek végképp semmi elvárásuk nincsen. Kövérek, igénytelenek, nincsen se egzisztenciájuk, se hobbijuk, se semmijük.


Nekem vannak életcéljaim, hobbim, munkám, relatív normális fizetésem. Kocsi, 2 szobás lakás, barátok, élmények. Valamiért mégsem kellek a kutyának sem.

2023. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

En ugy felvenném az elso randikat mekkora tré az egész.

Mikor kezdik ezt a bemutatkozósdit meg a multjukrol beszélni. Meg nagy komolyan ertelmesen targyalunk.

Valamelyik pasinak mondtam is hogy bakker inkább vegyunk vmit inni. De ez még bor mellett is igy beszélt velem mint vmi ügyintézővel a hivatalban. Sehol vmi flört vagy nevetés vagy bármi. Sehol nem mozgat meg.

2023. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!