Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem minden nőnek számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem minden nőnek számít a külső vagy miért van az hogy egyes nők képesek tényleg nagyon csúnya férfit megszeretni másoknak meg csak a leghelyesebb pasival állnak szóba?

Figyelt kérdés
Ott volt egyik kollégám 55 éves kopaszodó vékony alacsony és van egy kolléganőm 37 éves és teljesen belészeretett a nő. Nem néz ki rosszul teljesen átlagos és tudom hogy léteznek ilyenek és egyáltalán nem a külső lehetett ami megfogta a kollégámban valami
2023. nov. 2. 06:09
 1/10 anonim ***** válasza:
1%
A nagy farok csodákra képes.
2023. nov. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
#1, aha, és a nő biztosan már az első pillanattól kezdve átlátott a pasi ruházatán, ugye így gondolod?
2023. nov. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Van akinek nem csak ez számít hogy jóképű-e vagy ki van-gyúrva, hanem a másik intelligenciája, humora, a közös dolgok és gondolkodás. Én szerettem már bele férfiba úgy, hogy először a belső tulajdonságai fogtak meg, aztán a külsőre is tetszett. Illetve nem mindenkinek a hű de jóképű kigyúrt férfi a zsánere, nem csak ezek tetszhetnek.Ez egyénfüggő. Kinek mi.
2023. nov. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Aki szerinted jóképű/ronda a nőnek lehet ronda/jóképű. Ízlések és pofonok.
2023. nov. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Te hol élsz? Egy nő sem képes szeretni egy csúnya férfit. Jó, persze pénzen meg lehet vásárolni a nőket, de az nem szerelem.
2023. nov. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

- Nem mindenkinek számít, vagy legalábbis nem ugyanolyan mértékben a külső.

- Nem mindenkinek ugyanaz a szép.

2023. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

5

Ezzel nyugtatod magad, hogy ne a szar személyiséged legyen a probléma?

2023. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező: egyrészt nem tudhatod mi áll a háttérben, másrészt 30 felett azért a nőknél érezhetően elkezdenek másfelé tolódni az igények, elvárások. Sokkal fontosabbá válik a férfi társadalmi státusza, hogy milyen karriert futott be, vagy legalábbis milyenek a jövőbeli kilátásai és igen a vagyon, a pénz szerepe is felértékelődik. Hogy miért? Mert a legtöbb nő 30 éves korára eljut oda hogy ideje megállapodni, családot alapítani (az ösztönök azért dolgoznak mindenkinél). Ehhez pedig tudatosan keresnek olyan férfit aki alkalmas lehet a dologra.
2023. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mélybenyomás ***** válasza:
Én sem vagyok férfiként egy mattyóhimzés , sosem a külsőm miatt szerettek a nők... Mégis most is van két nőm és odavannak értem, és nem is csúnya nők, sőt nagyon is csinos nők, egyiknek még férje is van :) Én sem értem miért ...
2023. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
érdeked én ronda pasiként nem tapasztalom hogy bárkinél esélyem lenne pedig nem insta modellek érdekelne sőt de sajna odáig jutottam 28 évesen hogy max akkor látok nőt meztelenül stb ha fizetek érte (és igen átlag alatti nőt is pl most hívtam fel egy 40 éves nőt kicsit telt stb de legalább normálisan beszélt velem és nem kér nagy összeget sem 25/óra elmegyek hozzá ha jól sikerül akkor elkezdek aktívabban hozzá járni és fiatalabbakkal is próbálkozni). Szóval a lényeg hogy nem tudok abban hinni hogy egy ronda férfinek akinek nincs sok pénze lehet esélye bármilyen nőnél max ha nagyon kétségbe esett valamiért akkor.
2023. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!