Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Le lehetne beszélni a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehetne beszélni a nőket a külföldi pasik utáni vágyakozásról (exogámia)?

Figyelt kérdés

Exogámia ugye az, amikor a csajszikban beindul a vágy, hogy egy külföldi pasival jöjjenek össze, mert külföldi=exotikus, szenvedélyes, gazdag stb. Csak a sok külföldcsávó után szaladgáló nő miatt a magyar férfiak választási lehetőségei csökkennek a nemek piacán.


Le lehetne beszélni a nőciket egy jó kis médiakampánnyal?

Mondjuk, influencerek kampányolhatnának azzal, hogy "Válaszd a hazait!" és lenne ilyen fotó, egyik felén egy életképtelen nyugati csávó, a másikon egy erős, életrevaló magyar srác piros-fehér-zöld keretbe.


Vagy tik tokon mehetnének az ilyen exogámia meg külföldcsávó ellenes versek, pl.


"Részeges pasi az angol,

A bulinegyedben csatangol.

Hogy nem csal meg a francia,

Nincs arra semmi garancia.


Az olasznál gagyibb nincsen:

A mamma neki az isten!

A német meg nagyon sótlan,

Hogy jól sexel: nagyon valótlan.


Portugál, spanyol, kreol:

Színpadiasan vakerol.

Ne kelljen neked a jenki:

A magyarhoz nem ér fel senki!"



2023. nov. 2. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
98%
Alá lehetne dúcolni az érvelést az alakoholizmusra és az elhízásra vonatkozó statisztikákkal. Tuti siker.
2023. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező azt hiszi vicces

Pedig nem az


Oké, nem rímel, de a vers ereje legalább olyan volt, mint a fent látható borzalomé.

2023. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
98%

Ezzel csak azt mutatnád meg, hogy xenofób, durvább esetben rasszista vagy.

Nekem olasz párom van, mert Olaszországban voltam csereprogramon, no és aztán? Több magyar férfi ismerősömnek is van külföldi párja, az miért nem zavar? Nyilván tudom, hogy miért nem, de szánalmas ez a vergődés.

2023. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
95%

#2-es, hadd segítsek:

A kérdező azt hiszi, hogy vicces

Pedig csak egy irigykedő incel

2023. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
4%
Magyar férfiként én támogatom teljesen az ötletet. Jobban örülnék, ha a fiamnak a jövőben normális fehér magyarok között kellene iskolába járnia, semmint karamellszínű aljanép közé.
2023. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
96%
Ezt még elolvasni is fárasztó volt.
2023. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2023. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
17%

És mi van a külföldön élő magyar férfival akinek van pénze, de csak külföldön mert az otthoni viszonyok között nem tud sikeres lenni?


Én amikor külföldre költöztem az exem nem volt hajlandó jönni mert tudta, hogy az eleje nagyon nehéz lesz és neki is oda kéne tennie magát. Mondta, ha már jól mennek a dolgaim majd meglátogat, hát valahogy nem éltem ezzel a lehetőséggel.


Emlékszem, hogy voltam olyan buliban mikor melettünk állt két csinos lány,akik levegőnek néztek minket és csak a külföldi pasikat nézték.


Hallottuk, hogy egymás között beszélték, hogy úu szerintem tele vannak pénzzel. Persze ment a mosolygás, seggrázás, hogy felkeltsék a figyelmet..

2023. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kicsinyítő képző használata a nőknél és nem használata a férfiaknál szerintem jól mutatja, hogy hogyan is állsz hozzá az egészhez.
2023. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 A kérdező kommentje:
9 Mire gondolsz? Mikor "srác" vagy "pasi" néven emlegetem a férfiakat?
2023. nov. 2. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!