Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fizetős társkeresők lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fizetős társkeresők lehet egy fokkal jobbak mint az ilyen randiappok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a fizetős társkereső oldalakon ha jó levelet írsz, akkor talán nagyobb az esélyed lesz mint a tinderen és társaim. Ugyanis az ilyen fizetős oldalakra nyilván kevesebb férfi megy, mert a jó pasik minek fizessenek elő amikor az ingyenes Tinderen is fel tudnak szedni egy nőt. A másik ok szerintem hogy ott azért mégis kapsz egy levelet azt elolvassák nem csak kép alapján ítélnek és esetleg mégis ha szimpatikus is a levél és nem vagyok olyan csúnya akkor azért lehet vissza írnak, de Tinderen nem írnának vissza, mert ott tényleg csak a képet nézik
2023. nov. 4. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszintén érdekel, mert már nem először olvasom. Mi a heréért hívtok randiappokon küldött üzeneteket levélnek meg levelezésnek? Olyan régies a hangzása ebben a kontextusban, mintha Petőfiék fejtegetnék a szerelmi dolgaikat a Pilvaxban "Júliám remélem olvassa szívem dalának leveleit, küldtem neki levelet a Tinderen és parom.hu-n".:D

Az sms-t is levélnek hívjátok?



"A másik ok szerintem hogy ott azért mégis kapsz egy levelet azt elolvassák nem csak kép alapján ítélnek és esetleg mégis ha szimpatikus is a levél és nem vagyok olyan csúnya akkor azért lehet vissza írnak, de Tinderen nem írnának vissza, mert ott tényleg csak a képet nézik."


Ezt meg annyira nem értem az elv minden appon ugyanaz megnézi hogy kitől jött a "levél" és ha tetszik neki az ember meg az üzenet és akar akkor visszaír. Ez az Elittárson meg hasonlón is így van, senki nem tart pisztolyt a fejéhez hogy válaszoljon neked.


A másik meg hogy szerintem az ilyen fizetős oldalakon is azért masszívan több a férfi. Egyik munkatársam használt egy ideig Elittarsat asszem és ő már középkorú bár fiatalos nő, és sokan írtak neki, sokszor jóval fiatalabb srácok is.

2023. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!