Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő aki elfogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő aki elfogadja azt hogy egy barát barátnőm olyan fontos lesz nekem mint a párom?

Figyelt kérdés
Van egy barát barátnőm aki felé abszolút nincsen szexuális vonzódás, öt éve már a barátom és nem kifejezetten barát hanem inkább egy lelki társ, kollégánk voltunk hosszú ideig és ott jöttünk össze, mint barát, de tényleg egy csók sem volt soha és nem is vágyunk rám, ez színtiszta a lelki kapcsolat, viszont annyira összefonódott már az életünk és a lelkünk hogy legalább annyira fontos lesz ez a barát mint a párom
2023. nov. 5. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Nincs ilyen normális nő, te is tudod, hogy ez nem normális.

Tudod a nőknek is lehetne 5 pasija, miközben mindnek más funkciója van az életében.

Az egyik megdugja, a másik eltartja, a harmadikkal beszélget, a negyedikkel lelkizik, az ötödikkel szórakozni jár.

Te ezt elfogadnád?Ugye, hogy nem.

2023. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnám elfogadni, ha vele sokkal több mindent megosztanál mint velem. Az megint más, hogy lennék olyan szinten/magasabb szinten lennék, mint ő.

Ha már egyszer "lelkitárs" akkor én lehetnék az "ikerláng" számodra. Minden más esetben egykettőre szakítanék veled, mert versenybe nem szállnék érted. :)

2023. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
De akkor remélem téged sem fog zavarni, ha a párodnak lesz hasonlóan "értékes" barátja. Ez oda-vissza megy.
2023. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként kérdező.Őszintén válaszolj valamire, legalább saját magadnak.Mi az, ami miatt ezzel a kolléganővel párkapcsolatot nem tudsz elképzelni?Nem kellesz neki?

Házas?Gyereke van?Mert azt elhiszem, hogy valaki nem a világon a legszebb, esetleg nem az eseted.De tapasztalataim szerint az ember nem tud ilyen mértékű lelki közelségbe kerülni egy ellenkezőnemű személlyel akkor, ha totálisan irtózik tőle fizikailag.Legyél magaddal őszinte.Legalább magaddal.

Esetleg mégsem olyan fontos ez a nő, csak kivetítesz rá valamit, ami nincs ott?

Szerintem ha egy férfi ennyire ragaszkodik egy nőhöz, akkor már kapcsolatban is lehetne vele akár, mert ez nem jellemző a férfiakra.

2023. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. Nagyon nem az esetem tényleg egyszerűen nem jön be az arca, elhízott de a lelke azt imádom
2023. nov. 5. 12:13
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Olyan kapcsolatba nem megyek bele ami számomra megalázó, ez márpedig vastagon az.
2023. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

#5 Na, ez úgy baromság, ahogy van.Ha szóbaállna veled egy számodra nagyon szép, csinos nő, akivel szóban is meg tudod magad értetni, egyből le sem szarnád ezt a kolléganőt.

A férfiaknak mindig kell egy vezérfonál az életébe, aki tutujgatja, legyezgeti az egóját.

Ha megkapnád ezt egy számodra szexuálisan izgató nőtől, soha vissza sem néznél a csúnya, dagi havernőre.

2023. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Ez egy buta általánosítás, szerencsére messze vagyok az ilyen típusú férfiaktól, sosem voltam átlagos férfi
2023. nov. 5. 12:29
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Normális nő ilyet nem fogadna el és nem is fogadhatna el.

Az elején, mikor még alakulgat a kapcsolat nyilván nincs akkora kötődés, mint egy régi barát felé, DEEE!!!

Tegyük fel, hogy jól alakul a kapcsolat, összeköltöztök, talán össze is házasodtok stb

Szerinted normális, hogy van egy barátnőd, aki "legalább annyira fontos" neked?! Hát...

2023. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
#8 De, átlagos vagy.Pontosan ugyanebben a helyzetben vagy, amit leírtam.
2023. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!