Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a mai lányokkal komolyabb párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Nem gondolom magam egy csúnya srácnak és szoktam is kapni sokszor dicséretet barátoktól, munkatársaktól csak úgy a semmiből és van is egy egészséges önbizalmam a lányokkal szemben, tisztelettudó, rendes, lojális srác vagyok, de mégis úgy érzem, hogy elkerül engem a szerelem vagy az, hogy lányok érdeklődjenek irántam. Sajnos szórakozóhelyekre ritkábban járok el, mert itrovertált típus vagyok és általában inkább a céljaimnak élek (edzek, dolgozok, tanulok stb) így nem is nagyon érzem azt, hogy csak úgy a semmiből majd az utcán a nagy ő-vel. Eddig 2 másfél éves párkapcsolatom volt és az is online társkeresőn sikerült viszont úgy érzem, hogy most már ott sem nagyon akarnak összejönni a dolgok. Vágyom már egy igazi egészséges, harmonikus kapcsolatra olyasvalakivel akivel lehet is együtt tervezni és a célokat megvalósítani, de úgy érzem, hogy a mai lányokkal egyelőre nagyon nehéz ezt megvalósítani ( tisztelet a kivételnek, mert mindig vannak)


Esetleg valakinek volna valami hasznos tanácsa, hogy egyáltalán hol lenne esélyem ismerkedni ami mondjuk nem társkereső?


24/F



2023. nov. 6. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

A te korosztályod hála a kormány alázatos munkájának, abban sem biztos, hogy melyik országban képzelje el a jövőjét, vagy hogy hogyan éljen meg úgy, hogy ne egyik napról a másikra éljen, ennyi bizonytalan körülmény között nem fognak beleugrani egy kapcsolatban.


Plusz a mai világban sulykolva van mindenkibe, hogy jár neki a tökéletes, jelentsen az bármit, aki nem tökéletes, azt egyből kukázza mind a kettő nem.

2023. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
A 20 év körüli lányok a tanulással, a karrierjük éppen elkezdésével vannak elfoglalva, nem családalapításra gondolnak még.
2023. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Azért amiért a korodbeli férfiakkal is nehéz. A párkapcsolat "nem menő", "nyűg a monogámia", "ki kell élni magad", "ilyen korán megállapodni hülyeség", na meg pasiként annyit érsz ahány nőt lefektettél, nőként meg miért vegyed komolyan őket így? Na meg sok nő ugyan úgy kiéli magát ilyenkor, nem bízik a fiatal pasikban, tanul/utazgat amibe nehezen fér bele bármi komoly.

Ez a korosztály sajnos nem alkalmas semmi maradandó alkotására, majd úgy 30 körül/után talán.

Mondom ezt úgy hogy benne élek és annyira lehozott az ismerkedés az életről hogy mióta az elmúlt egy évben nem randizom/ismerkedem/vagyok kapcsolatban, a problémáim és a stresszokozók 90%-a el is tűnt.

2023. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"akivel lehet is együtt tervezni és a célokat megvalósítani"


Pl mit?

2023. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as teljesen megértem a te helyzeted is a másik oldalt és igazat kell, hogy adjak, mert én is ezt érzem, de annyira bosszantó és csalódást keltő ez az egész főleg, hogy persze tudom borzasztóan fiatal vagyok még és előttem az élet, de akkor is úgy érzem, hogy csak kifutok majd az időből és már lehet, hogy nem leszek annyira vonzó és mégjobban romlanak majd a lehetőségek, mert idősödöm.
2023. nov. 6. 21:19
 6/15 A kérdező kommentje:
4-es mivel eléggé családcentrikus vagyok így családalapítás lenne majd a cél, illetve egy közös lakás a közeljövőben, de nyilván ezt nem akarom elsietni, de én vágyom egy saját családra.
2023. nov. 6. 21:23
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Másodlagos szülőként engem sem zavarna a család, elsődlegesként nagy NEM. Erre nehéz lesz a korodbelieket rábeszélni. Minden generáció női okosabbak lesznek, és nem fogják benyelni a családosdit.
2023. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Nagyrészük egyetemen tanul, megalapozza a jövőjét. Később is ráérnek társat találni.
2023. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hobbit keress, ahol mellesleg találkozhatsz az érdeklődésednek megfelelő társsal.

A családunkban az alábbi módon találkoztak a (házas)párok:

egy egyetemen tanulás, városi szabadtéri rendezvény, túrázás, koncert, konferencia. Jó keresgélést! Semmiről se maradtál le.

2023. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha a régebbi lányokkal könnyebb volt neked, akkor maradj meg náluk!

:)

2023. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!