Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokadjára bannoltak a Tinderrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadjára bannoltak a Tinderről. Hol tudnék ismerkedni internetes applikációval, milyen más népszerű felület van erre?

Figyelt kérdés

FB-ot próbáltam néhány hónappal korábban, kevesen használják ténylegesen..


Tinderről bannoltak, nem először, pedig anyám-apám életére esküszöm hogy én vagyok, valódi profillal, valódi ismerkedési szándékkal.

Nem tudom korábban miért bannoltak (kétszer is!), most azért mert nem sikerült megfelelő security selfiket csinálnom (semmit nem fogadott el, végül meguntam, és nem fejeztem be, néhány nappal később már bannolva voltam).


Nő vagyok amúgy (nem kérek privátot).



2023. nov. 7. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Amikor annyira retusáltak a képeid, hogy nem ismer fel a tinder"
2023. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott valami más is lehet, mert 10-ből legalább egy olyan női profilt dob az oldal, amin nem is személy van, hanem virág, tájkép, vagy valamilyen szöveg stb.

Badoo az ilyent nem is engedi feltölteni.

2023. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semennyire sem retusálom a képeket!


Egy viszonylag régi telefonon van (5 éves, Huawei) a kamerája nem a legjobb, ez is volt a hibaüzenet legutóbb: "rossz felbontás/minőségű kép - elutasítva"

2023. nov. 7. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy kinn,napfénynél csinálsz képet, mert mesterséges megvilágításnál nem olyan jók a fotók.
2023. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt kétlem hogy a kép miatt bannolt, mert a kép feltöltés a verified kék pipához kell csak. De ha megnézed számtalan ember profilján nincs ilyen kék pipa, lehet nélküle is használni a Tindert, max kevesebben matchelnek veled mert nem bíznak annyira a peofilban.


Itt valami más lehet a háttérben.

2023. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!