Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint az utcai ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint az utcai ismerkedés jó és bevált dolog, azok valójában álomvilágban élnek?

Figyelt kérdés

Volt ma egy érdekes beszélgetésem az egyik lány barátommal, egy ideje szingli, és azt mondta, hogy online soha nem fog ismerkedni, mert arra vár, hogy valaki az utcán szólítsa meg.


Én a férfiak táborát erősítem, és elképzelhetetlennek tartom, hogy az utcai leszólítás működne, akárhányszor vagyok kint az utcán, annyit látok, hogy mindenki siet, mindenkinek be van dugva a füle, vagy mindenki a telefonját nézi, vagy mással van, egy megszólítási kísérletnek a tanúja voltam, gyakorlatilag mint egy koldust úgy rázta le 3 mp alatt a srácot.


Szerintetek lányok ez tényleg még manapság is valid ismerkedési mód? Aki esetleg innen próbálta a férfiak közül, nektek mi a véleményetek erről az ismerkedési módról?


2023. nov. 10. 20:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem nagyon vagyok oda érte. Noha soha sem sietek de kényelmetlen az utcán leállni beszélni, illetve teljesen kéretlenül állnak le az emberek ilyenkor. Egy rendezvényen, társaságban, bárban az ember tud szemezni, gesztust intézni a másik felé (meghívni egy italra pl) amiből észreveheti, hogy a közeledésére pozitívan reagálnak-e vagy sem. Utcán meg nincs más csak a betámadás.
2023. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Az utcai leszólítást ne úgy képzeld el, hogy mész az utcán, már kvára sz*rnod kell, de még 200 méter a helyi meki, és akkor odajön valaki hogy "bocsibocsi, nem hajléktalan vagyok, csak.."


hanem úgy, hogy pl akármilyen rendezvényen (sörfeszt, koncert, akármi) a sorban állsz, vagy az asztal másik felénél ül le és úgy szólítja meg.


De amúgy... attól még, hogy te láttál egy azaz egy próbálkozást, az utcai leszólítást sem feltétlen kéne temetni, van ismerősöm akinek így lett párkapcsolata.

2023. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

Buszmegálló, sorban állás, rendezvények, parkban űcsörgés… millió olyan alkalom van, amikor az ember nem “rohan”…

Vagy pl férjemmel minden reggel elmentünk egymás mellett, ugyan abban az időpontban.

Első beszélketésünk előtt 3nap táppénzen voltam, reggel rámköszönt, és azt mondta:

Szia, már rettegtem, hogy többet nem jössz szembe velem reggel…

Aznap ellógtuk mindketten a napot és egész délelőtt a városban sétálva beszélgettünk, 4éves sztori.


Legjobb barátnőm országúti beingázik, eltekert Pákozdnál egy 2 dagi srác mellett, még hallotta, hogy megjegyzést tesz az egyikük a “jó seggére, a másik pedig, hogy én ezt a csajt feleségül veszem”

Szegény srác velencénél érte utol, alig bírt megszólalni, de feleségül vette.


Csak ti luzerek vagytok ilyen szerencsétlenek, hogy elképzelhetetlen számotokra, hogy a nők is társas lények és szeretnek kommunikálni ismerkedni…

2023. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%

#3

Persze jó seggek meg dagi srácok

Hagyjál már az esti mesével

2023. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
4, te érted a kvantumfizikát?
2023. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Nő vagyok, nem tudom, régen működött-e és hogyan, csak azt látom, hogy ma nincs ilyen. Egy-két "fura" fazont + kéregetőt, tukmálót stb. leszámítva senki nem háborgat vadidegeneket, mindenki megy a dolgára, ahogy írtad is. Ezért nem értem soha, amikor jönnek azzal, hogy ismerkedni bárhol lehet, igen, utcán, boltban, orvosi váróban stb is. Nincs így, nem csinálják ezt manapság. Úgyhogy megértem az ismerősöd online társkereséstől való viszolygását, én is így voltam és vagyok vele, de ha arra vár, hogy élőben, így az utcán vagy random bárhol kezdeményezzenek nála, akkor felkészülhet a tartós egyedülállóságra...
2023. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%
Kettessel értek egyet. Soha nem regisztrálnék társkeresőre, de azt sem értékelném hogy rohanok valahova és úgy zaklatnak. De erre vannak a bulik, rendezvények, bárok.
2023. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap ültem a sürgősségin és nagyon jól összehaverkodtam a váróban két osztrák csajjal, szerencsére neki nem szóltatok, hogy manapság ez nem szokás…
2023. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%

Sosem ismerkedtem neten, appon, meg társkeresőn.

És munkatárssal sem.


Csak a való életben. Utca, bolt, busz, vonat, hivatal, könyvtár, benzinkút,... az egész világ vadászterület.

2023. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Nem számít, hogy a te hitrendszered szerint mi lehet meg mi nem. Aki akar kapcsolatot az megy és tesz érte, hogy legyen. Kipróbál új és eddig nem ismert lehetőségeket, módszereket, stb. Nem pedig a kifogást gyártja egymás után éveken keresztül.
2023. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!