Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasítás miatt gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítás miatt gondolja ezt, vagy alapból így van? Mennyire érdemes az ilyet komolyan venni?

Figyelt kérdés
Sikertelen vagyok a párkeresésben, nem volt még senkim, szűz vagyok. Ismerkedni akart velem egy ugyanilyen csávó, de visszautasítottam, mert egyáltalán nem jött be. Ő ezt nagyon nem értette és kiakadt, hogy én még esélyt se adok neki, akkor honnan tudom, hogy nem működne. Erre csak annyit írtam, hogy azoknak kell ismerkedniük egymással, akik tetszenek egymásnak, kényszerből meg mert nincs más, nem érdemes. Erre kiakadt és leírt egy nagyon hosszú szöveget, hogy miért nem vagyok alkalmas egy párkapcsolatra, és miért nem volt eddig senki, aki viszonozta volna az érzéseimet. Ez nagyon fáj, és rosszul esik, mert így is bántom magam emiatt eleget, és nagyon magányos is vagyok.
2023. nov. 15. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Ó te szent ég! Az ilyenektol tartsd magad távol.
2023. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

"Erre csak annyit írtam, hogy azoknak kell ismerkedniük egymással, akik tetszenek egymásnak, kényszerből meg mert nincs más, nem érdemes."


Továbbra is ehhez tartsd magadat!


Idiótákkal ne foglalkozz!

2023. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2%
Azért annyit hozzáfűznék, hogy ha csak kép alapján mondtad ezt, akkor azért tényleg lehetne esélyt adni, mert lehet élőben bejönne. Pláne ilyen helyzetben. Persze ha nem teljesen kizáró külsejű
2023. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem olvastam el, csak kétszer, és még így is minden mondat kb belém égett, és csak ezek mennek a fülembe. Pechemre közös baráti társaságban vagyunk, és már tuti ráírt mindenkire emiatt.
2023. nov. 15. 20:39
 5/16 anonim ***** válasza:
Küld már át az üzit
2023. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Már hogy jönne be élőben, ha képek alapján sem jön be egyáltalán? Amúgy láttam már élőben és ott sem jött be.
2023. nov. 15. 20:41
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

3

Ennek a lehetősége teljesen kizáródott a megnyilvűnulása után. Legalább kiderült, hogy csak felreslegesen pazarolta volna rá az idejét.

2023. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

Amikor a rossz személyiségű rút kiskacsa még felszínes is esete! 🤣


Sok sikert a továbbiakban

2023. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%

#6

Hát én pl csak olyanokkal matchelek tinderen, akik határesetek, olyanokkal nem akik igazán bejönnek nekem. Ergo ha akarok valamit, akkor kénytelen vagyok találkozni velük, hátha bejönnek, hátha jobban néznek ki mint képen, hátha lenyűgöznek annyira a belsőjükkel, vagy a szexuális kisugárzasukkal.

Te ezekre esélyt sem adsz, nem csoda hogy egyedül vagy. És igen, van hogy ugyanannyira nem jön be, amennyire a képeken, de az ismerkedésbe bele kell tenni az energiát, vállalni kell a kockázatot, különben ott tartanék ahol te, sehol.

Nem tudlak sajnálni ilyen hozzáállással, sajnos a #8nak igaza van

2023. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Sőt, amúgy az eddigi egyetlen szerelmemnek még normális képe sem volt fent tinderen, de valahogy jók voltak a vibeok, és úgy éreztem találkoznom kell vele. És lám szerelmes lettem
2023. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!