Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Odaadjátok másnak is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Odaadjátok másnak is a Tinder profilotokat?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm akarta használni, de ő kapcsolatban van, csak azért, hogy nézegesse a pasikat. Én nem akartam odaadni neki, mert én kapcsolatot keresek és nem akarom, hogy elhasználja a lájkjaimat, meg balra húzzon olyat, aki nekem esetleg nagyon bejönne, de neki nem. Az már más kérdés, hogy én nem akarnám nézegetni se a férfiakat, ha lenne kapcsolatom. De másik barátnőm is azt mondta hogy ő is csinált már ilyet hogy máséból húzogatott.


Ti hogy vagytok ezzel?


2023. nov. 23. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám oda, pont azért hogy ne húzzon balra olyat aki bejönne, de közösen csinálhatnánk, úgy hogy én döntöm el ki megy balra, ki jobbra.
2023. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Nyilvánvalóan azok adják oda, akik csak huzogatni vannak fent, nem tényleges ismerkedési szándékkal

Ugyebár a tinderezők 72%-a sose találkozott senkivel, szóval sajnos elég sokan csak a "helyet foglalják"

2023. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sose voltam fent Tinderen, de egyszer egy barátnőm profilján kipróbáltam. Nem azért, mert a párom mellett más férfiakat akartam nézegetni, csak kíváncsi voltam milyen, a barátnőm pedig megengedte. De együtt néztük és ha szólt, hogy valakit jobbra húzzak, akkor mindig úgy csináltam és nem is lájkoltam senkit. Azt viszont hagyta, hogy az ő választásai mellett azt húzzak jobbra még, akit akarok. Sokáig nem szórakoztam vele, de arra a 10-15 percre poén volt. Így amúgy én is hagynám másnak fordított esetben, szerintem ezzel semmit nem ront el. Persze ha nem trollkodni akar, csak kíváncsiságból kipróbálná és közben lenne beleszólásom.
2023. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én max. kipróbálásra adnám oda, de úgy, hogy együtt nézzük, és olyat nem húz jobbra, akitől hánynék és olyat sem balra, aki nagyon szimpatikus. De úgy nem, hogy elvonulva teljesen rábízzam.
2023. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is odaadta egyszer az egyik barátnőm. Szerintem már kicsit bele volt fáradva, és nem nagyon érdekelte, hogy kit merre húzok. Azt mondta, rám bízza.

Én húzogattam. Jobbra húztam egy férfit. Azóta házasok és kisbabájuk született.


Szóval..nagyon szívesen, örömmel segítettem. :D

2023. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!