Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek kb. a férfiak hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek kb. a férfiak hány százaléka láthatatlan?

Figyelt kérdés
2023. nov. 24. 20:23
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
81%

28, én egy Egerhez közeli faluban élek, meg tudom erősíteni, amit írtál; csak akkor látok normálisan kinéző férfit, ha a városban járok, de annyira sokat ott sem. Egyébként ugyanezek a karakterek, akiket említesz. Kiábrándító.

Próbálnék ismerkedni, lehetőleg helyben, de csak ezek jönnek. A kivételek mind foglaltak. Itt, a gyk-n meg értetlenkednek, hogy hogy lehet annyi nő, aki belemegy a szeretősdibe. A büdös ribik... Nem, csak elkeseredettek sokan, mert egyedülállóból ez a választék. Ezt egy budapesti vagy nagyvárosi nő sosem fogja átérezni. Aki nem elég gyors, és nem tud "lestoppolni" fiatalon, 20-as évei elején egyet a kevés jó közül, annak maradnak ezek, a szeretősdi vagy az örök magány - jobbnál jobb lehetőségek 😏

2023. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
40%

31. A bp-i nőknek meg már az nem jó aki neked jó lenne! Nagyvárosban az egekben vannak az igények. Itt már az megy hogy az olaszok, osztrákok, spanyolok, németek... A magyar az hulladék. Egyébként meg is tehetik a nők, bár tartósra nem igazán kellenek az elitnek sem.


A két nem egymás rovására cselekszik, szerintem ez a baj.

2023. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
20%
32, én ezt nem tudhatom, de elhiszem. Látom társkeresőn vagy nem fb-csoportokban, milyen férfiak vannak a fővárosban vagy a jobb nagyvárosokban, és hogy mennyi... Az állam leesik sokszor. De el tudom képzelni, hogy akinek ez a választék az alap, minden ujjára jut bőségesen, az "elszáll". Mi itt kis túlzással a fél karunkat adnánk azokért a férfiakért. Szörnyű, hogy sok itteni nem egyedülálló nő is kik mellett köt ki végül kényszerből, mert azért gyerek kell, család kell, nem jó egyedül felfordulni.
2023. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
0%
*nem ismerkedős tematikájú fb-csoportokban
2023. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
33%
Nekem 500-1 Max 2,akire azt mondhatom, hogy tetszik. De az is csak tetszik. Ezerből 1,amelyikkel randiznék és 10000-ből egy, akivel komoly kapcsolatba lépnék.
2023. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
3%

A #7-est miért kellett lepontozni? 🤔 🤷‍♀️

Öcsém, teljesen igazad van! 🙏

2023. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
94%
A 7est sztem az ilyen pedo faxságai miatt pontozták le h "diáklány kedvelő férfi".:D De te zabald amit ír két pofára nyaladzál is bleh
2023. nov. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
20%
37. Te pedoszaGértő, erre válaszolnál: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1248..
2023. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
24%
38# attól még, hogy testileg kifejlődött, vagy fejlődni kezdett valaki, agyilag ugyanúgy gyerek, egyenrangú párkapcsolatra alkalmatlan. Az efebofília és a hebefília ugyanúgy hányingert vált ki, és undorító, mint a pedofília. Milyen abnormális, beteg, undorító állat az, aki egy 20 év alattit szexuálisan vonzónak bír látni? Jó hogy nem már újszülöttekre, kutyákra, földigilisztákra recskázol. Hányinger. 31F
2023. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
52%

39. és mindenki.


Ezt írtad 39. : "...abnormális, beteg, undorító állat az, aki egy 20 év alattit szexuálisan vonzónak bír látni? Jó hogy nem már újszülöttekre, kutyákra, földigilisztákra recskázol. Hányinger."


Szégyenlem, de nézem.: https://www.youtube.com/watch?v=IMkVRCBaISo

Rossz ember vagyok e miatt? :(

2023. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!