Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társat találni de hol?

Figyelt kérdés

23 vagyok, extrovert, és legutóbb is jól befulladt a tinderes ismerkedésem (én léptem ki mert nem működött)…előtte egy sráccal ismerkedtem meg élőben (legszebb emlékem) akivel nem lett semmi, mert nem szeretett belém. Volt egy exem 1 évig szintén tinderről.

Őszintén kicsit félek. Lánykarra járok+ mindjárt diplomázok és egyre kevesebb esélyt látok társat találni. Pedig nyaranta 2 fesztiválon is voltam. Nem vagyok csúnya, sok tapasztalatom is van.

Elegem van a tinderből. Most megyek majd külföldre pár hónapra, ott szintén nem érdemes társat keresni mert hazajövök. Tavaly ilyenkor is pár hónapot kinn voltam, akkor meg itthonról ismerkedtem, nem lett semmi.


Van remény? Diploma után hol ismerkedik az ember?

Nem járok új társaságba, olyanba főleg nem ahol férfiak is vannak. Telik az idő, mindenki házasodik, nekem meg senki nem botlik az utamba. A mostani ismerkedésem előtt direkt nem társkeresőztem 7 hónapig, és nem lett senkivel semmi spontán.

Mit tegyek? Az önismereti rész megvolt, nincs olyan jellemhibám ami kizárna engem az esélyekből, sokan kedvelnek és az ismerkedéseimet is normálisan zártam le, jó viszonyban.



2023. nov. 24. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Naponta olvasom a hasonló kérdéseket, és nem tudom eldönteni, hogy ez trollkodás, az oldalnak dolgoztok és pörgetitek a reklámok miatt, vagy ennyire életképtelen a mai fiatalság?


Te nem találkozol pasikkal? Mert ott vagyunk mindenhol! Bolt, posta, étterem, hivatali és orvosi váró, BKK, vonat,...

2023. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megmondod hol? Mindenki a sajat tarsasagaval van, nem szolit le, fesztivalokon mindenki egyejszakast akar (tapasztalat) lany tarsasagaim vannak, stb. Pedig az egyetemen intellektualis kozegben mozgok, sok ismerkedesi lehetosegem volt
2023. nov. 24. 22:03
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
23éves jól kinéző nőként plane extroként ez kellene a legkisebb bajodnak lennie. Majd jön ha jön, ne problémázz rajta. Folytasd amit eddig, tinder sima ismerkedés stb stb randizz meg minden és majd lesz ami lesz.
2023. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
2.-ra a kérdezőnek: Egyetemista létedre nem megy a szövegértő olvasás? Írtam hol: "Te nem találkozol pasikkal? Mert ott vagyunk mindenhol! Bolt, posta, étterem, hivatali és orvosi váró, BKK, vonat,..."
2023. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Én csak a munkahelyemen ismerkedek. Sokan járnak be, van választék.
2023. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

társat nem találni szoktak az emberek, hanem közösen felépítenek egy kapcsolatot.


Amúgy ott, ahol vannak emberek. Van fb, millió+1 csoporttal.. nem, nem társkereső csoportok, hanem az érdeklődési körödhöz6hobbidhoz passzoló. Belépsz, használod, kialakulnak beszélgetések.. aztán lehet hogy az egyik elmélyül, lehet nem.


extro emberként nem hiszem el, hogy a lánykarról nincs 1 bnőd se, annak is megvan a maga ismerősi köre, mehettek együtt bulizni. vagy megkérdezheted, hogy nem tudnak e szabad jó pasit.. biztos segítenek.


Az én feleségemet a barátnőjén keresztül ismertem meg. A barátnője az én ismerősöm felesége. Segítettem nekik költözni, elhívták a feleségemet is oda pakolni és kialakult egy beszélgetés. Utána mikor összejöttük bevallották, hogy direkt volt az egész "segítség kérésük"

2023. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
6-os, könnyű annak okosnak lenni, akinek ilyen intelligens baráti köre van. Az én környezetemben még soha nem fordult elő ilyen diszkrét matchmaking, és amikor két embert direktbe akarnak összehozni, az jellemzően sosem működik, mert krva kellemetlen mindenkinek. Viszont akkor ezek szerint te se fészbúkos hobbicsoportban ismerted meg a feleséged. No comment.
2023. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Minél görcsösebben keresed annál nehezebben fog megtalálni... Szerelmet nem lehet keresni, csak találni! Keresni csak ilyen-olyan kapcsolatot lehet, valódi érzéseket nem. Az vagy jön (akivel együtt szánt a Sors) vagy nem. Ha görcsösen keresel akkor kapcsolatból-kapcsolatba fogsz ugrálni.
2023. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Passz. Ismerősök között érdeklődj, nem tud-e valaki valami pasit, aki illene hozzád.
2023. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 polarbeer ***** válasza:
33%

Kedves Kérdező!


Doktori hallgató kutató biológus pasi jelen!


Nekem nyugodtan írhatsz, megígérem, hogy értelmesen, sőt, izgalmasan fogok válaszolni (doktorandusz biológusként állatok színlátását kutatom... tudok érdekes dolgokat mesélni), és ha szimpi vagy, még teára is meghívlak.


És még csak a d*gástól sem kell tartanod az esetemben, legalábbis kb egy hétig még tuti nem, ugyanis tartom az NNN-t :)


Előző barátnőmet amúgy madarásztáborban ismertem meg, de annak már közel 1 éve vége. Hasonló kisközösségekben (madarászat, cserkésztáborok, énekkar, stb) több ismerősöm is megtalálta a párját.


Nagyon kíváncsi vagyok, h írsz-e ;)

Hidd el, nem tennél rossz lóra!


31/F

2023. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!