Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak visszautasítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak visszautasítsak egy nálam jóval fiatalabb lányt, valóban nem működhet hosszútávon?

Figyelt kérdés
Van egy 24 éves lány ismerősöm aki hát többet szeretne tőlem, bajban vagyok mert én jóval idősebb vagyok, 40 éves, így nagyon félek a korkülönbségtől, hogy esetleg a generációsbeli különbségek miatt pár hónap múlva vége lesz a kapcsolatnak, igaz most nagyon jól, nagyon sokat beszélgetünk meglepően a nagy korkülönbség ellenére nagyon jól megértjük egymást nyilván ez kevés egy hosszú kapcsolathoz úgy gondolom
2023. nov. 25. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ne légy kétértelmű vele, építsd le, fejezd ki, hogy nincs esélye - semmi flört, csók, tapi.
2023. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Semmiképpen se utasítsd vissza! 16 év korkülönbség a férfi javára, az csak jó.
2023. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Koptasd le! Nem való neked nő, ha ez itt kell megkérdezned. Nem is vagy férfi.
2023. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Valóban nagyon feminin férfi vagyok, állítólag ez tetszett meg bennem
2023. nov. 25. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a a cél. Amúgy a 16 év még nem ANNYIRA sok, hogy irreális legyen akár hosszú távon is.


Bár szerintem ő 24 évesen még nem feltétlenül a férjet keresi benned.


Mondjuk én mindig az idősebb korosztályra buktam, szóval talán azért is vagyok elfogadóbb e tekintetben.

2023. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak szeretnéd hogy a 24 éves nőt érdekeljed. Csak képzelődsz.
2023. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy gyerek ..hagyd a picsába.
2023. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!