Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a női rajtengedély?

Figyelt kérdés
Olyan sokan írjak ebben a témakörben csak nem teljesen tiszta. Ez valami elvárás a nők részéről? Pl legyen ápolt a férfi? Vágja a körmeit, mosson fogat stb?
2023. dec. 1. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Az sose hátrány, ha valaki ápolja magát :D
2023. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinél más a "rajtengedély".


A legtöbb nőnél ez annyi, hogy a férfi legyen ápolt, nagyjából álljon azonos anyagi szinten, mint a nő és vonzódjanak egymáshoz. És persze van, akinek több, vagy akinek kevesebb kell...

2023. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
rajtengedély = előjogok
2023. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Akik itt gyakorin használják a rajtengedély kifejezést, azok azt hiszik, hogy minden nőre igaz az, hogy csak akkor lesznek veled hosszabb távon ha


Minimum 180 cm magas vagy

Minimum 500ezres netto fizetésed van

Minimum 15 centis a farkad

Minimum van egy saját lakásod

Minimum van 1 autód


És ugye ez csak a rajtengedély még ezekkel sincs sok esélyed, de ha ezek közül valamelyik nem teljesül akkor szóba se állnak veled

2023. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Itt az oldaon az incelek azt hívják rajtengedélynek, ami "alapból szükséges ahhoz, hogy egyáltalán labdába rúghass a társkeresés terén".

Józan ember azt mondaná, hogy olyasmire kell gondolni, hogy pl ne legyél egy agresszív, rohadtfogú 8 általánost sem elvégző vadbarom, deeee az itteniek inkább a vagyont sozkták mondogatni, mondván, hogy a nőnek pénz kell.

Na, nem mintha még az agresszív vadbarom se tudna becsajozni, de ez mindegy.

A női rajtengedély nyilván az, hogy mi kell eg ynőnek, hogy esélye legyen a férfiaknál.


A probléma az egésszel csak az, hogy nem lehet általános elváráslistát megfogalmazni. Illetve valamennyire lehet (jellemzően ápoltság, higiénia) de aztán úgyis lesznek akik enélkül is találnak párt, a kivétle meg nem erősíti hanem hitelteleníti a szabályt, szóval kár ezen rágódni.


Egyszerűen csak nézd meg mik a kiszemelted igényei és annyi. Különben is, aki az egész ellenkező nemnek meg akar felleni, az kudarcra van ítélve.

2023. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

3

Szerintem ezt rosszul értelmezed.


A rajtengedély a minimumkövetelményt jelenti, amit a potenciális jelöltnek mindenképpen teljesítenie kell ahhoz, hogy elkezdődjön az ismerkedés.

2023. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem pont ezekre gondoltam. Azt hittem tényleg csak az általános ápoltságról és jó személyiségről van szó. Akkor ezek az incelek vagy kik… bolondok. Elképzelhetetlen számomra hogy lenne ilyen bevásárlólista ami ha nem teljesül….
2023. dec. 1. 11:12
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

7, bolondok hát.

Eleve, olyanok papolnak a nőkről.. akiknek 0 tapasztalatuk van a nőkkel kapcoslatban:D Nonszensz.

2023. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

7

Pedig nem butaság az a "bevásárlólista", hidd el.


Nyilván nem olyanokra kell gondolni, hogy legyen olyan szép eres kézfeje, mert az úgy tetszik, aztán ha nem olyan, akkor off...


De bizony, a jövőbeli tervek pl, a gyerekvállalás, a családhoz, munkához való hozzáállás kérdését nagyonis fontos kideríteni az elején. Ha én vallásos vagyok, akkor esetleg olyan emberrel akarok együtt lenni, aki ezt elfogadja. Ha sport az életem, akkor nem olyannal kezdek, akinek a boltig is fáradság elmennie. Ha külföldre akarok költözni, akkor nem jó választás az, aki a szülőfaluját is csak kétszer hagyta el.


Szóval nem random hülyeségek vannak ezen a listán, hogy legyen zöldeskék árnyalatú szeme, különben szóba sem állok vele. De valóigaz, hogy egy érett, felnőtt ember tudja, hogy mit akar az élettől, mit akar egy kapcsolattól, mit tud nyújtani, mit hajlandó eltűrni, és ez alapján választ párt. Mert sajnos a csilivili szerelem elmúlik, és utána mindneki rádöbben, hogy mennyire nem ezt akarta.

2023. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Egy újabb incel agymenés. Semmi több. Ma láttam elsőnek, de leírva egy világi f_szság ami a való életben nem is létezik.
2023. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!