Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ciki, ha valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha valaki a barátai, rokonai segítségét kéri a társkereséshez?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy körbekérdez a baráti társaságban vagy a rokonságnál, hogy véletlenül nem ismernek korban és rangban hozzá illő partnert. Végülis régen ez így működött, hogy ha valakiről tudták, hogy egyedülálló, akkor a családból mindenki figyelte a potenciális jelölteket és ajánlotta neki. Vagy olyan is gyakran előfordult, hogy egyik barátja javasolta az illetőnek vegye el a húgát, mert már mondjuk gyakran járt náluk, ismerte a szülőket is és kedvelték.

Egyik barátom kisvárosban él és az anyjának is mondta egyik kolléganője, hogy van egy sportos szingli unokahúga, elhívhatná egy túrára. Aztán nem lett semmi belőle, de végülis rendes volt az illetőtől. Tudom, hogy a mai világban a társkereső appok a menők vagy mindenki úgy szeretné csinálni, hogy egyedül spontán módon, mint a filmekben, de lehet néha tényleg jól jön egy kis segítség.



dec. 1. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Gáz sztem
dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne gáz? Engem így mutatott be a barátnőm a férjemnek. A férjem a barátnőm férjének az egyik legjobb haverja. Házasság lett belőle és egy gyerek. Sokkal jobb, megbízhatóbb így ismerkedni, mert nagyjából tudod, hogy mire számíts. Amikor neten ismerkedtem egyik nyomorékabb volt, mint a másik. Csak selejtekbe futottam bele szinte. Nyilván ez sem garancia arra, hogy megtalálod életed szerelmét, de nekem bejött. A férjemnek sem ciki, hogy a haverja felesége volt a kerítőnő. Ha a barátnőm nem játszik kerítőnősdit, a férjem még mindig egy boldogtalan kapcsolatban erőlködne az exnője mellett.
dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy plusz lehetőség. Miért ne?
dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Régen így ment ez. Kommendáltak. Az emberek nem utaztak, nem értek rá. A csajokat/pasikat felvezették a partnernek, hátha teccene neki.


Nem annyira rossz ez a verzió, ha az ember nem akar vele foglalkozni.

dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Magamból kiindulva, elég kevés férfi jön be. És nem, nem a külső meg az anyagiak miatt, hanem sapioszexuálisként az intelligencia az első és emellett még fontos a személyiség, plusz persze az is, hogy jó érzéssel tudjak ránézni, tudjak hozzá vonzódni, ez pedig leginkább kisugárzás kérdése. Extrém kicsi az esélye annak, hogy akit mások néznek ki számomra, ahhoz képes legyek vonzódni. Úgyhogy inkább én válogatok...
dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Működhet, de ehhez is nagy szerencse kell. Vagy tényleg jó emberismeret a rokonok által. De leginkább szerencse :)

Nekem is voltak így megismert leendő partnereim, volt akivel össze is jöttünk. Bár hozzá kell tegyem, lelkiekben mi sem annyira passzoltunk, mint menet közben és utólag kiderült.

dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

GÁZ.

Régen divat volt a rokonságot belüli házasság a vagyon miatt. Azért volt az RÉGEN.

De manapság a 21. században? Ilyet sem hallottam még. Kinek mi. Nem szégyenlitek ezt? Legfőbb kép magatokat?

dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Én nyitott lennék rá, ha lenne ismerősük, de nincs.
dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A termeszetes kivalasztodas mukodik. Ha jo vagy,szaporodaz,ha nem kihalsz.
dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabor49 ***** válasza:
72%
nem ciki miért lenne az ha valaki családtag barát bemutat valakinek
dec. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!