Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint Budapesten könnyebb csajozni mint vidéken, hogy lehet hogy 3 hónap alatt senki nem szólított meg csak meleg férfiak?

Figyelt kérdés

3 hónapot töltöttem Budapesten egy bizonyos képzés miatt. Az alatt a 3 hónap alatt egyetlen egy csaj sem szólított meg, és semmilyen más jelét sem tapasztaltam kezdeményezésnek sehol, se mosoly, se kacsintás, se semmi.

Ellenben összességében rengetegen szólítottak le az utcán és mindenütt, szinte 5 percenként, főleg kéregetők és egyéb elmebetegek. Azok viszont mondom, kíméletlenül rengetegen vannak.

Illetve kaptam ám szexuális jellegű kezdeményezést is, a 4-es metrón egyszer oda jött hozzám egy ilyen félig kékre félig zöldre festett hajú - mint utólag kiderült - meleg srác, aki mondta nekem hogy a haverja szerint milyen jóképű vagyok, és végül kiderült hogy be is szerveznének egy közös együttlétbe.

Ennyi jött össze a nagy Budapesten 3 hónap alatt. Meleg kapcsolataim már lehetnének ha meleg lennék, de csaj az nem volt a láthatáron sem. Interneten se válaszolt senki, meg mondom, akárhova jártam élőbe se nagyon láttam még az ismerkedési szándék szikráját sem semmilyen csajban. Eleve minden szórakozóhely főleg férfiakkal volt tele, vagy kihalt volt.


Akkor hogy miért mondják sokan, hogy könnyebb Budapesten a csajozás? Meleg kapcsolatot könnyebb csak találni.


dec. 2. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Talán nem kellett volna a lányoktól várni a kezdeményezést.
dec. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Csajozás - ez egy cselekvés. Aktív ige.
dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Te valami debil vagy?
dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Csajozásról van szó nem? Mert én csak azt olvasom, hogy vártad a csodát.
dec. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

A te műszeredben van a hiba. Ha nyitott vagy, azt meg is kell élni. Senki se fog jelet adni, és rád mosolyogni se, ha érződik a személyiségedből, hogy emberi kapcsolatok terén, és önismeretbe el vagy maradva. Nekem úgy is látszik, hogy csak pár mondatot elolvastam tőled. Nekem sosem voltak ilyen élményeim, te pedig 3 hónap alatt már tele vagy velük. Ez miattad van. Ezt te csinálod azzal, amilyen ember vagy, amilyen energiát sugárzol. Nézd csak meg te is, hogy van, amikor két ember szinte ugyanolyan stílusú, látszik rajtuk az értelem, ugyanolyan szépek külsőre, és még is az egyiket észre se veszik, míg a másikat körül rajongják. Te olyan vagy, mint ebben a példában, akit észre se vesznek. Ehhez kell egy bizonyos szintű személyiség, nem csak mész és várod, hogy mosolyogjanak. Te mit tettél azok felé, akikből vártad volna a mosolygást? Hogy élsz, mit gondolsz, magadról? Mert ha mész az utcán, és látszik az üresség a tekintetedből, a legfelszínesebb plázacica se fog észrevenni, alármilyen jól nézel ki, és zsánere a stílusod.



A másik meg, hogy nem tudod, mit jelent a csajozás. A csajozás messze nem egyenlő azzal, hogy nyitott szemmel jársz, és megragadod a lehetőségeket, de te ezt is borzalmasan csinálod, mert nem vonzod a lehetőségeket, nem állsz készen rájuk.

A csajozás az, amikor átmész vadász üzemmódba a pazichológia szemszögéből, és folyamatosan mész oda lányokhoz. Ha nem járnál buliba se érteném, hogy nem tudod ezt, de ott meg biztos láttál olyat, aki addig megy a csajokhoz, amígazt nem érzi, amit akar. De utcán is ez van. Nem tudom mennyi szabadidőd van, de ha ilyeneken gondolkodsz, akkor napi 1-3 órára járkálj a városban és próbálj meg minél több lányt leszólítani, aki tetszik. Ha a te értelmi képességeddel 3 hónap alatt nem jön össze kapcsolat, akkor az csak is a te hibád. A te szinted körül van a nagy átlag. Ha rendesen csajoznál, lenne magadhoz méltó mértékű önismereted, hét héten belül már több lánnyal is alakulna valami... napi 3 óra.., nem olyan sok az, még is sok ezer lány van benne, mint lehetőség.

dec. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Elvileg azért kéne "könnyebbnek" lennie, mert több nő van számszerűleg.

DE ha barátnőt szeretnél, Budapest a legeslegrosszabb választás.

Én anno sokat próbálkoztam, nagyon nagyon sokat, de ha nem születtél jóképűnek, 0 esélyed van.

Én mióta élek, Budapesten lakom, mindenkinek mondom, ha barátnőt akar ide ne jöjjön. Olyan undorító módon beszélnek a nők veled és viselkednek, ha nem vagy jóképű, azt senkinek nem kívánom...

Nagyon sok sztorit tudnék mesélni.

Igazából ha tönkre akarod szándékosan tenni magad, vagy nincsenek érzéseid egyáltalán, max. akkor próbáld meg Budapesten. Egyéb esetben menekülj, minél messzebbre.

Akármelyik barátommal haverommal beszéltem, ugyanazt mondjuk, itt olyan felszínesek és flegmák a nők, fuss.

Csak vidékről érdemes barátnőt választani, és ott se könnyű már annyira.

dec. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg azt várod, hogy odasétáljon hozzád egy nő és felcsípjen? Jó várakozást😁😁

Kb annyi esélyed van rá mint a sült galambra...

dec. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Az elmebetegeket itt könnyebben szúrják ki, mert több van belőle, ezért nem volt sikered.
dec. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval úgy gondoltad te Pesten férfiként csak járkálsz az utcán a metrón és majd téged leszólít egy jó csaj? :D


Ha jóképű pasi vagy akkor ugyanezt tedd meg fordítva.

dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

Az incelsegem koporsojaban az elso szog, hogy tosgyokeres budapesti vagyok.....



39F incel

dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!