Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nő minek vannak fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nő minek vannak fent társkeresőn?

Figyelt kérdés

4 és fél éve regisztrált 662 olvasatlan üzenettel úgy, hogy online. Nekem úgy tűnik, hogy ő nem keres komoly kapcsolatot. Tehát egy ilyen nő mit keres a társkeresőn? És egyáltalán minek lép fel, ha el sem olvassa az üzeneteket?


Vagy ez a társkeresőnek ilyen beépített botja? Ami fel lép naponta, csak hogy úgy tűnjön vannak nők?


Kép(Arcot kitakartam):

[link]



dec. 2. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudnak kiregizni mert nincs meg a jelszo es a kapcsolodi e mail fiokjuk is már megszunt rég nem használják.


Nekem is van fent olyan regem amit nem tudok törölni 10 éve meg ma is fent van.


A tarsker oldalak nem szuntetik meg az inaktiv fiokokat.

dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Simán lehet, hogy kamu, de az is lehet, hogy hibásan jelzi, hogy online.

Meg hát vannak fura emberek. De az is lehet, hogy előbb megnézi, hogy ki küldte az üzenetet, és csak a szimpatikusokét nyitja meg.

dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Jelszot ugy lehetne kérni újat ha az emalidre kikuldik. Aztan ha az a fiokod már rég nincs meg szívás. Nem tudod magad törölni soha az életben.80 éves korodban is fent lesz a az adatlapod a tarskeren amit 20 évesen csináltál.
dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Valójában már évek óta rá se néz, csak online-nak jelzi. Így úgy tűnik, hogy több nő van regisztrálva.
dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de akkor nem kellene, hogy online legyen. Lehet tényleg valami bug a rendszerben.
dec. 2. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem is lehet online az akinek 665 olvasatlan levele van.
dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jön állandóan a mail valami ilyen oldalról, hogy X üzenet, X megtekintés. Azt se tudom, hogy hogyan lehet törölni magam.
dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is regisztráltam az egyik társkereső oldalon, de rájöttem, hogy nem az én világom. Azóta se léptem be.

Ettől függetlenül elképzelhető, hogy én is online vagyok.

dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
662 olvasatlan üzenet, mert 6000-et kapott és még mindig nem bírta az összeset elolvasni.
dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy, azért ennyi, mert meg sem nyitja őket. Látja, hogy vénemberek vagy tinik írogatni, tudod mennyi idő lett volna kitörölni a 665 üzenetet?
dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!