Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biszex lányok, nők, ti komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nők, ti komoly és monogám kapcsolatra vágytok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor pasival vagy akár nővel is?

dec. 2. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Mindkettővel alkalmanként, ezért vagy bi. :)


Akár egyszerre is, nem baj ha hárman vagyunk, mindenkinek jó lesz. :)

dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
#1 <3
dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

2 - <3

Szeretem ha egy nő nyelv csapkod a seggemben, miközben f*szt szopok.


27N

dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

1 és 3 vagyok, ne küldjetek már ilyen üzeneteket pls.


"Szia!

Akkor akár biszex pasival is járnál, az is izgalmas lenne?😊

35F"


Nem, az ilyen csávó offos... Csak csaj és straight férfi.


27N

dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Több okból kifolyólag, sokáig nem voltam nyitott monogám kapcsolatra, és volt egy állandó partnerem plusz alkalmik.

Most boldog monogám kapcsolatban vagyok egy férfival, nem hiányzik se nő se más férfi. De ugyanezt nővel is el tudnám képzelni, voltak próbálkozásaim is erre.

dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Egy ilyen biszexnek hogy jár az agya? Mondjuk van egy férfival, kattan egyet hogy neki csaj kell azt otthagyja a csávót és megy csajozni vagy mi?
dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez nincs így, nem változik hogy kihez vonzódunk, hanem folyamatosan tetszik mindkét nem.
dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
7 - Értem, tehát olyan mint egy hetero, csak a csajok is tetszenek neki. :D Egyszer randiztam egy ilyen csajjal és szóba került ez is, ő rögtön pl mondta h hármasba nem menne bele, én meg csodálkoztam rajta....
dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8, Pontosan így. Csak sajnos sok káros sztereotípia van velünk kapcsolatban...
dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Biszex vagyok, de abszolút monogám. Sose szerettem szexelgetni, se kikacsintani a kapcsolatokból, nem váltogattam, nem volt olyanom hogy "kattanok" egyet és most a másik nem kell. Személy szerint nem hiszek a hármasokban és a nyitott kapcsolatokban, és soha nem akartam, nem mentem bele. Biszex attól vagyok hogy vonzódom mindkét nemhez is szexuálisan. De heteroként is akarhatnál valaki mással szexelni kapcsolaton kívül, nem kell ehhez biszexualitás.

És igen, képes és hajlandó is vagyok mind nővel, mind férfival hosszú távú monogám kapcsolatot kialakítani, értelem szerűen egyszerre egyel.

dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!