Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos a mamahoteles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a mamahoteles csajnak, akivel ismerkedek, az hogy én külön éljek a szüleimtől?

Figyelt kérdés

Ismerkedek tinderről egy csajjal aki otthon lakik és annak ellenére hogy mamahoteles, azt ecsetelte hogy ő olyan csávóval nem állna le aki a szüleinél lakik.


Nem igazán értem miért elvárás ez a részéről, ha ő is ebben a szituban van.


Mi a véleményetek erről? :)


2023. dec. 4. 12:55
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%
Mert naluk nemtudod megbaszni es ha te anyadeknal laksz akkor ott se.
2023. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
60%

😂😂😂

Azért az se utolsó hogy a kérdező ferfi hány éves!!

Tegyük fel ha te ocsipocsi vagy már legalább 40 ..

A csaj 30 ....

2023. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Igen, ez jogos észrevétel, én ezért is jöttem el otthonról. Közel 30 évesen nem akarom anyámékkal egy fedél alatt dugni a barátnőmet.
2023. dec. 4. 12:59
 4/49 A kérdező kommentje:
2 - Én 28, ő 25.
2023. dec. 4. 13:00
 5/49 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom könnyebb ismerkedni, komoly kapcsolatot kialakítani, ha teljesen magatok vagytok.

Lehet ő is külön szeretne már költözni, csak a jelenlegi gazdasági helyzetben kölcsön nélkül esélytelen és inkább bízik abban, hogy sikerül olyat találnia, akivel pár hónap alatt összeköltözhet.

Ezzel nincs is semmi baj, amíg ad a közösbe.

2023. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
91%
A mamahotel nem = azzal, hogy valaki egy fedél alatt lakik még a szüleivel fiatalon. A mamahotel az, amikor valaki nem tud leválni az anyjáról, eltartatja és kiszolgáltatja magát mint anyuci kislánya/kisfia. Nyilván a lány szülei nem fogadnák jól, ha hazavinne egy tinderes partnert szexre, ezért kérdezett rá, hogy te külön laksz-e.
2023. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
23%

Bele akar ülni a készbe. Tartsd el


Nem férfi számukra :


- lakás nélküli

- 180 cm alatti

- 17 cm farok alatti

- 600 ezer nettó kereset alatti

- autó nélküli

2023. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

5 - Értem, de miért nem áll le vele hasonló helyzetűekkel is? Akkor is össze lehet költözni egy fedél alá pár hónap után. Viszont neki feltétele hogy a leendő párja külön lakjon. Ezért nem értem hogy miért várja el ezt amikor ő se tudta kivitelezni? Albérletbe nem nagy kunszt elmenni, bárki el tud menni.


6 - Itt minden férfi mamahoteles ha otthon lakik, függetlenül attól hogy az anyja épp nem segít neki semmibe. Szóval de, a mamahotel az hogy otthon laksz. :D

2023. dec. 4. 13:15
 9/49 A kérdező kommentje:
7 - Az a helyzet hogy én is ezt gyanítom. Szerintem offos is lesz a dolog, de még megpróbálom felcsalni hozzám, ha már ennyi energiát fektettem bele. :D
2023. dec. 4. 13:16
 10/49 A kérdező kommentje:
Amúgy tapintatosan megkérdeztem hogy miért várja el ezt, ha ő nem tudja abszolválni, erre az volt a válasz hogy úgy kényelmesebb... Köszi, ezzel ki vagyok segítve. :D
2023. dec. 4. 13:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!