Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként lehet valaki boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként lehet valaki boldog és teljes, ha az ember nem akar se párkapcsolatot se gyereket?

Figyelt kérdés

dec. 12. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Szexet se akarsz?
dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egyedül csak azt.

A drámázás meg a másikhoz alkalmazkodás nem hiányzik, bár néha jó lenne odabújni egy nőhöz...

dec. 12. 11:44
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Mitől lennél boldog olyantól mait nem akarsz? Csak az tud boldogítani ami igen.

Tehát persze, miért ne lehetne?

dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Hát, akkor keress olyan nőt, aki nem hisztis és lenne a szexpartnered.

Vagy:

Hülyíthtetsz nőket, de az is elég agyzsibbasztó.

Eljárhatsz fizetős helyre, de az meg sokba kerül.

dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Hajrá, de légyszi ne vágd át a nőket szex miatt, légy őszinte, hogy csak azt szeretnél.
dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is a mai világban ez a legélhetőbb és legboldogabb élet egy férfinak. Egyszerűen azt látom, hogy azok a férfi ismerőseim akik párkapcsolatban vannak ne adj isten házasok, azok valamilyen szinten boldogtalanabbak. Nem olyanok már a mai nők, hogy tényleg boldoggá tesznek egy férfit egy kapcsolatban/házasságban mint régebben, hanem csak azt nézik hogy mi az ők hasznuk az egészből + ahogy írod sok a dráma és az alkalmazkodás.
dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Tehát van valmai amit nem akarsz...

És az a kérdésed, hogy boldog lehetsz-e úgy, hogy nincs azod, amit nem akarsz?:DD


Én nem akarok autót... és nincs is. HOl a probléma?:D


Szóval.. mi ihlette ezt a kérdést? MI értelme ennek?

dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Drámázás akkor van egy kapcsolatban ha Te rosszul választasz partnert! Vagyis rajtad múlik az egész. Ha már eleve pesszimistán állsz hozzá, és eleve úgy látod hogy egy nővel csak a "drámázás" megy, akkor valóban ne is kezdj bele. És valóban egy párkapcsolatban mindkét félnek kell valamennyire alkalmazkodni a másikhoz. De ha passzol a személyiségetek akkor nem fogod ezt drámaként megélni. Jó pár millió embernek megy ez.

De természetesen ha te egyedül érzed jól magad, akkor nem kötelező párkapcsolatban élni. Szexre is kaphatóak azok akik pl ebből élnek.

dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

Keress egy házas nőt pl aki csak dugni akar, néha összebujtok max.

Amúgy kapcsolat nélkül is lehet boldog az ember.

N 31

dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Én is ezt kérdezhetném nőként, látod, lehet passzolnánk :-)nem vagyok drámakirálynő, de a bújást én is szeretném, ez hiányzik amúgy :-)
dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!