Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas (185, vagy magasabb) lányok, van, akit kifejezetten vonz, ha a pasi (jóval) alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Mi tetszik ebben a felállásban?
2023. dec. 14. 09:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%
10 - 187cm magas vagyok és volt nálam pár centivel alacsonyabb barátnőm, szörnyű volt. Férfias, abszolút nem vonzó számomra az ilyen nő.
2023. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%

11.


Az rosszabb, ha 30-40 centivel alacsonyabb és standard csak a feje tetejét látod. Ez akkor jó, ha amúgy fodrász vagy valami fejbőrgyógyító arc vagy, így mindig pontos képed lehet a dologról, de amúgy idegesítő. És még kényelmetlen is pl. az ágyban, mert ha kicsit alacsonyabb lenne, használható doll-nak (ha ez a fétise valakinek), ha magasabb, akkor rendesen egymás mellett lehet minden, aminek kell, de így pont nem jó.

2023. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
12 - 165-175 cm között ideális, az a vonzó számomra. Az nem bja ha van egy kis extra súly, de kövér ne legyen. :D
2023. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#7, tökéletesen megértetted amit írtam. Nem baj, ha valakinek az a véleménye, mint a #9nek, mindenki olyan nőt válasszon, aki tetszik neki(és persze fordítva is igaz). Nem is akartam azok ellen beszélni amúgy, akik így gondolják, hiszen mindenkinek más tetszik. Arra akartam kivezetni a dolgot, hogy akkor ne is kezdjen senki ilyen kapcsolatot, ahol csak b@szogatás lesz a vége. Nevetséges, amikor valaki nem tudja a komlexusait visszafogni.
2023. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
183 vagyok,nem vonz,viszont nem is taszít,volt már alacsonyabb barátom.
2023. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

198 cm magas vagyok, engem kifejezetten vonzanak a magas nők, bár még sose volt 180cm-nel magasabb barátnőm.

Aki csúfolt egy magas lányt, az szimplán ostoba vagy irigy.


31/F

2023. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Álmodik a nyomor.😂 Igényes, normális nőt ez nem vonz, legyen akármilyen magas.
2023. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!