Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elvárás a mamahoteles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás a mamahoteles csajtól hogy én külön éljek a szüleimtől?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és már egy ideje beszélgetek egy csajjal. Ő és én is otthon lakunk, mert 25-30 millió egy panel, amit ennyi évesen esélytelen megvenni, a hitelkondíciók meg szörnyűek jelenleg (15m ft, 20év, 170e ft/hó).


Beszélgetéseink során csak a szokásos derült ki, kicsit anyagias (külföldi nyaralás minden évben többször, állandóan valami program legyen hétvégente etc.), de ez még annyira nem is zavar. Az viszont már igen, hogy neki elvárás kb. hogy a leendő párja külön éljen a szüleitől, miközben ő is otthon lakik és van egy VW Poloja, ennyi az össz egzisztenciája kb.


Adminisztrátorként dolgozik, gondolom ilyen nettó 350 fele kereshet, amiből messze nem megy.


Szerintetek miért elvárás számára a saját lakás?


dec. 14. 14:02
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
69%
Azért, hogy legyen hova költöznie :) Egyébként nem azt várja el, hogy saját lakásod legyen, hanem hogy külön élj. Én nem vagyok nő, de nekem is furcsa lenne közel 30 évesen hazavinni a lányt úgy, hogy a másik szobában ott vannak a szüleim.
dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
68%

Mert neki fontos, ez alapján keres párt. Mindenkinek más a preferenciája, neked is biztosan van olyan elvárásod, ami neki nincs, pl te nőt keresel, míg ő férfit.


Hogyha tudod, hogy mást keres, miért nem zárod le és keresel olyan barátnőt, aki téged keres? Teljesen felesleges hisztizni, hogy miért nem téged akar.

dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
46%
Azért akarja, hogy ne nála vagy nálad szexeljetek. De én személy szerint elzavarnám a búsba, óriási elvárásai vannak a kis fizetése ellenére.
dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy ennyi volt a dolog...


Miért várja el hogy külön éljek, ha ő se tud megállni a lábán? :D

dec. 14. 14:13
 5/57 anonim ***** válasza:
29%

Én is beszélgetek valakivel, aki harmincas és otthon lakik(falun). Szerintem is kellemetlen. Mármint én tudom, hogy nekem miért nem jött össze(illetve összejött, de elbuktam), és vele rohadtul nem ez a helyzet, igazából semmilyen helyzete nincs, csak 10+ éve otthon lakik és gyűjt, a pénz meg értéktelenedik el, hiába volt x ideje több megtakarítása, már nem ér annyit a lakásárak miatt. A munkája sosem fog annyit hozni ott vidéken, amennyit szeretne.. Nem akar onnan kimozdulni, ráadásul a falujában akar házat venni.


Nincs gyereke, bármit tanulhatna, tele van lehetőségekkel, de ő csak megelégszik a sima munkájával, a sima tudásával a faluvégen fillérekért(máshol ez a munka többször ennyit hozna) és akkor azt mondja, hogy nincs ideje semmire, mikor "csak" dolgozik. Rosszul menedzseli a dolgait. Nyilván főnököt ő sem akar magának, mert akkor valaki megmondaná mit csináljon, amihez ő nem akar alkalmazkodni, és fél is mozdulni, mindig csak tervezget, hogy "majd.."


Namindegy. Szóval nem is feltétlen az a gond, hogy nincs lakása, hanem hogy rosszul használja ki a tengernyi idejét, és még ezt is soknak érzi, mert hülye fejjel szereli vidéken 10ezerért éjszaka is az autót a másik embernek, máshol meg sem mozdulnak 10ezerért. Nekem nincs bajom a mamahotellel, de az indok fontos, és az is, hogy vett-e már ki albit életében, volt-e főnöke és milyen tervei vannak.

dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
56%

Én ezt soha nem értettem, hogy legyünk 100%-ban egyenlőek az élet minden területén..

Ha én pl dohányzok (nem szoktam), akkor nem várhatom el, hogy a leendő partnerem ne dohányozzon, mert épp elég, ha én szenvedek a leszokással? Ha férfiként jobb nő tetszik, mint amilyen pasi én vagyok, akkor nem lehet ilyen elvárásom, és meg sem próbálhatom kompenzálni mással? Csak akkor kereshetek nagyfenekű nőt, ha nekem is az van, különben képmutató leszek?


Egyébként pedig férfi és nő soha nem volt egyenlő. Mi van akkor, ha ő gyereket szeretne 3 éven belül? Hogy fogsz 3 embert eltartani, ha magadat sem tudod? Vagy majd lesztek 50 éves szülők?

dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
14%
Nem mindegy? Offold ki oszt kész.
dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
40%

Mert anyuci mellett akarsz szexelni? Valamelyikőtöknek kell egy külön lakás (nem feltétlen tulajdon, a bérelt is abszolút jó) hogy magánéletet lehessen élni és ne a szülőkhöz menjetek minden alkalommal vendégségbe mint a gimis gyerekek.

Ha a nőnek nincs, akkor a férfinak legyen és fordítva.

Mivel nekem van házam engem ez a dolog annyira nem érdekel, de biztos nem mennék bemutatkozni egy idegen pasi családjának a második randin. (Az én esetemben pl nálam lenne a pasi mindig, én max 1-2 4v után évente egyszer kétszer átmennék alkalmakkor)

dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
21%
Év*
dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
79%

Novárj, egyszer arról írsz, hogy külön lakhatást szeretne, egyszer meg saját lakás az elvárás.

Namost akkor melyik? Mert a kettő bőven nem guyanaz.

Ilyen pontatlanság alapján azt is el tudom képzelni, hogy valójában annyit akar, hogy összeköltöztök visoznylag hamar, így egyikőtök sem lakik az anyjánál, oszt annyi. Azaz mint egy normális pár általában.

dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!