Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hátrány éri azt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrány éri azt, aki későn veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
dec. 14. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Semmilyen.

Bár kérdés mi a "későn".


Én 21 voltam, semmi hátrány nem ért, nem bánok semmit, azt sem, hogy korábban nem mentem bele ebbe, azt se, hogy akkor igen.

dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Én is későn vesztettem el 17 évesen. Már ciki volt a haverok előtt. Nekik hamarabb sikerült. De a kérdésedre válaszolva 25 éves korig férfiként nem gáz. Utána már behozhatatlan
dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nőként nem hátrány, férfiként meg ne tudjon róla más, ha szűz vagy. Az hogy későn vesztetted el igazából mindegy. Bár mi számít későnek? Valaki szerint késő ha 18 évesen valaki szerint 30 évesen is oké.
dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 fölött már késő.
dec. 15. 06:09
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Van két csávó ismerősök, akik közel 30 évesen is szüzek és sose volt közük nőhöz. Én már tuti a dunába lennék, ha velem ez lenne a szitu. :D
dec. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben megerősíti azt a tudatot hogy valamiféle emberalatti féreg vagyok, hogy egy ilyen természetes dologra nem vagyok képes.


Tehát a mélybe rombolja az önbizalmat és öngyűlöletet ad, bár szerintem én súlyos eset vagyok ebben a tekintetben.

dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!