Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért megérdemeltem a ghosting...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért megérdemeltem a ghosting-olást?

Figyelt kérdés

VAn egy nő, sportol. Elkezdtünk róla beszélni, mert én is űzöm, csak nem olyan intenzitással, mint ő. Aztán a végén rákérdeztem, hogy csak XYolsz vagy mást is tolsz? Erre a válasza: "Oh. Hogy tolok-e? Az XY-t tolják? Oh :/"


Tehát konkrétan a kifejezés zavarta, amit használtam. Tolni. Ez olyan nagy bűn volt? Utána javítottam, hogy akkor űzöd, mert a sportot űzni tényleg egy kifejezés, de ez már nem segített, azóta sem válaszol, ez órákkal ezelőtt volt.


félelmetes, miken lehet besértődni, pedig ebben aztán tényleg nem volt semmi rossz


dec. 17. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, majd elválik.
dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
87%
ez csak egy kifogás a részéről, hogy ne keljen veled tovább ismerkedni ne foglalkozz vele felejtsd el lépj tovább.
dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
95%
Más vagy mint akit elképzelt magának, nincs ebben semmi szerintem, ha később bukik ki akkor meg ugyanezért dob -.- nem volt hozzád illő.
dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
elfelejthetem, de lassan egyedül döglöm meg, ha 100 nőből 100-at el kell felejtenem :D talán 76 évesen megtalálom az igazit, nem kell elsietni, ő lesz a 253. aki igent mond, 252 nem után, jó lesz, alig várom
dec. 17. 18:57
 5/70 anonim ***** válasza:
91%

A ghosting nem érdem kérdése, alapvetően ez a másik ember hozzáállásáról szól.


Amúgy ne alázd már magad ember, ugyan mi lenne a baj azzal amit írtál? Kicsit pongyola, de hát emberek vagyunk, szabad így fogalmazni. Nem érdekled, te meg loholsz utána, ez érződik az egészből, a nő szemében ez gyengeség.

dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
még nem kapcsolt szét, ilyenkor kezdem a szemétkedést, addig provokálom hülyeségekkel míg szétkapcsol, fasza lesz
dec. 17. 18:58
 7/70 anonim ***** válasza:
10%
Azt elárulom a nők többsége nem is akar kapcsolatot… nagyon különlegesnek kell lenned egy nőnek hogy kapcsolatban gondolkodjon veled.
dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:

11 match-em van, ebből 4 egyáltalán nem válaszolt (de közben ők írják ki, hogy a férfinek köteles írnia először), a többi se nagyon erőlteti magát, vicc az egész


értem hogy nem akarnak kapcsolatot, csak akkor ne is regisztráljanak társkeresőre - én nem szeretek síelni, ezért soha nem is megyek az Alpokba, de ha valaki egyszer meglátna ott síléccel a lábamon, nyugodtan üssön agyon

dec. 17. 19:01
 9/70 anonim ***** válasza:
12%
7# Bruhaha, ne már :) Baromira nem vagyok különleges, mégis mindenki hosszútávú kapcsolatot akar egyből.
dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
74%
Talan szerinte csak hatalmas prolik beszelnek igy, vagy veletlen, es ez volt az utolso mondat, de lehetett volna mas is.
dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!