Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér nőkkel való ismerkedésrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőkkel való ismerkedésről mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy ilyen lánnyal, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nekem egyébként is tetszik, ha van mit fogni. Olyan dolgok érdekelnének, hogy

- figyeljek-e arra, hogy hamarabb elfárad és ne tervezzek nagyobb sétákat (pl várkert bazárnál, ahol felfele is kell menni)?

- más valami a szexben? tud felül lenni?

- vajon sokat eszik? ez azért fontos, mert lehet egy fél napot együtt fogunk tölteni, és elmondása szerint nagyon szeret enni (és egészséges, nem a betegség miatt hízott), nem szeretném, ha éhezne

- valami egyéb?


Nem bántó szándékú a kérdés! Csak tényleg szeretném tudni, hogy mire készüljek, hogy a legjobb legyen neki is.

Kerestem képet, ilyesmi alkat: [link] (picit ennél nagyobb)


dec. 20. 18:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Minden kövér nő más - van, akinek ahhoz képest egész jó az állóképessége, hogy mekkora, van, aki viszont 2 sor lépcsőn nem tud felmenni hörgés és levegőért kapkodás nélkül. Evés úgyszintén - van, aki pl. hormonproblémák miatt kövér, és nem eszik nagyon sokat, más meg egész álló nap eszik. Szex dettó.

Én voltam 156 centihez 105 kiló, hormonbetegséggel - tudtam mászni, kirándulni, max. folyamatosan és gyorsan nem tudtam sokat gyalogolni felfelé egyszerre. Szexben minden további nélkül tudtam fölül lenni, vadabb tempóban is. Étkezés - normális mennyiségű reggeli, ebéd, vacsora adaggal akkor is ki tudtam húzni, de nyilván nassoltam is mellette. Ha utóbbi téren biztosra akarsz menni, vihetsz pluszban szendvicset, csokit, ropit.


Más egyéb, ami eszembe jut hirtelen - bár ezt is nője válogatja, mert biztos, hogy van, aki nem így vélekedik róla. De engem pl. nagyon zavart volna, ha vki fetisizálja a kövérségemet. Ha azt érzem, hogy csak azért van velem, mert feláll a farka a hájamra, a zsíros hasamra... (igen, léteznek ilyen férfiak).

dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Látnád a lányom korcsolyaedzőjét, aki egyben a szomszédom is. Olyan alkat, mint a linkelt képen a nő. Aztán órák hosszat száguldozik, pörög-forog a jégen, nagyon durva figurákat tud. Csak este hazamegy, főz egy csomó kaját, mert a férje is elég nagydarab és szeretnek enni, utána még leülnek a tévé elé és késő estig nasizás. Szexelni nem tudom, milyen pózban szoktak, de nagyon jó lehet, mert az egész lépcsőház hallja. :D
dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!