Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tisztelt gyakori kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt gyakori kérdések felhasználók én egy peches és szerencsétlen helyzetbe vagyok merthogy mivelhogy fiú vagyok de belülről lány és emiatt nem áll szóba én velem egy egészséges heteró férfi sem mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha egy ápolt igényes és egészséges modern sportos középkorú harmincas fiatal férfi lenne az igényem a vágyam!?

Veszélyes a nemi át operáló műtét azt már meg tudakoltam én még nagyon régen régóta.



dec. 22. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha egyszer venne a batorsagot, kerdezo, hogy meleg tarskereson ferfikent regisztralva ferfit keressen, akkor kinyilna a lehetosegek ajtaja. Semmi mas kiutat nem latok.
dec. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Es nem kellene a hetero szoba kapaszkodni, se a homofobiaval foglalkozni.
dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én bocsánat elnézést ne haragudjon de aidses hiv pozitív fertőzött homokosokkal biztos is hogy nem kezdek ki.

Legfeljebb maximum én annak is örülnék ha lehetne videochatelni.

De belefáradok én is egyszer és mindenkorra ebbe az örökös lófrálásba és sóvárgásba mások után.

Néhány éven belül betöltöm a negyvenedik élet évemet ha még megélem belefáradok már végleg én is ebbe a balszerencsés életembe bal sorsomba és inkább feladom és meghalok!!!

dec. 22. 00:26
 4/17 A kérdező kommentje:

Mindig esélytelen reménytelen dolgokra vágytam és vágyok is világ életemben.

Mindig olyan szekér után futni ami nem vesz fel nincs értelme

De én meg majdhogynem bele betegszek belehalok ebbe az egészbe.

Az eddig eltöltött harminc négy évemnek és amennyi még hátra van egyáltalán nem volt értelme

Beteg is lettem születésemnél fogva sérült is vagyok.

dec. 22. 00:30
 5/17 A kérdező kommentje:

Magamat teszem csak tönkre teljesen teljes mértékben.

Magamat csinálom ki és készítem ki teljesen teljes mértékben hát van ennek valami értelme hogy mások meg vadidegenek körbe röhögtek eddig is és ezután is!?

dec. 22. 00:32
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

En nem rohogok, hanem sirok. En biztos, hogy elobb szeretnek HIV-fertozott lenni, mint belebolondulni a nihilbe. Ezen kivul letezik ovszer, teszt, es gyogyitani is lehet mar.

En feladom a valaszadast.

dec. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Magadat gyógyítsd ki a b*ziságból. Menj el egy jó családállítóhoz, kezdjél el heti szinten májat enni (A vitamin).
dec. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem minden meleg csapodar és aides.

Heteró férfi nem fog elfogadni azt, hogy férfi tested van.

Keress meleg pasit.

dec. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szó sem lehet róla jó akkor végleg egyedül maradtam okés rendben van viszlát és mindenjót önöknek.
dec. 22. 02:09
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Én megpróbálom ezt az oldalt ajánlani neked, kérlek próbálj eltekinteni a jellegétől, nem kell, hogy ilyen vágyaid is legyenek, "sima" partner/társkeresőként is teljesen működőképes oldal, komoly kapcsolatra is.


[link]


Itt úgy regisztrálj, hogy TV/TS és akkor olyan férfiak fognak megtalálni, akik a "nőt" látják benned, vonzónak látják, hogy nőnek tartod magad.


Mindent félretéve, mert szerintem ez marhaság, én nő vagyok, és sosem éreztem semmit abból, hogy belül nő lennék, azon kívül, hogy a férfiakhoz vonzódom. Nincsenek "női" érzéseim és felháborít, hogy férfiak mondják meg, hogy kellene ilyennek lennie, mert ők annak tartják:D


Onnan tudom, hogy nő vagyok, hogy ilyen a testem. Viselkedni bárhogy szeretek, sokféleképpen szoktam, az meg, hogy hogyan bánnak velem és ehhez szokjak tanult viselkedés, pl megszoktam, hogy gyakran előre engednek az ajtóban, vagy megnéznek, megszoktam, számítok rá. Szerintem ez a "nőnek érzem magam" marhaság, nem hiszem, hogy az érzéseim, gondolataim különböznének egy férfiétól, eleget ismertem ahhoz, hogy tudjam férfiak is sírnak, ők is érzékenyek, gondoskodóak(nem mind, de sokan), viccesek, rendszeretőek, törődnek a külsejükkel, meg kittudja még mit tartotok női érzéseknek, viselkedésnek. Ezekkel együtt nagyon vonzóak férfiként is(persze már amelyik:).


Nőiesnek és férfiasnak tartott tulajdonságaim is vannak, ahogy másoknak is, a tulajdonságoknak(értelem, bátorság, kitartás, érzékenység, gondoskodás, szépérzék meg ilyesmi) meg nincs neme, a szerepjátékosdi pedig bejön, nem mindig ugyanarra vágyok, furcsa is lenne. Nőként azonosítom magam, mert így születtem, innen tudom, hogy az vagyok, de nem jár külön érzéssel, és nem a "nemtelen" tulajdonságaimtól leszek nő. Ha férfi lennék más hatások értek volna, és attól függően milyen ember vagyok tartanám magam valamilyen férfinak, pl ha érzékenyebb vagyok szociálisan és érdekelnek a szép dolgok, jól érzem magam gyerekek közt(mint tipikusan nőinek mondott jegyek), akkor is férfinek gondolnám magam, csak kicsit szociálisan érzékenyebbnek.


Tuti félremegy a transzszexuálisoknál valami fejben, valami rossz logikai gondolkodás, kapcsolat az agyban.. semmi gond, ha egy férfi "kéreti magát" vagy nőiesnek tartott érdeklődése, viselkedése van, esetleg flörtölésnél szégyellős lesz, vagy elpirul vagy ilyesmi, ők is lehetnek zavarban, és az is tök oké, ha nem akarják mindig az irányító szerepet az ágyban meg az életben, normális esetben ez váltakozik(szerintem), illetve személyiségtől függ, hogy van e kedvük védelmezni vagy nem tudom mit gondolnak magukról.


Nőként sosem értettem ezt a "lélek" dolgot, mert nincs "női érzés", biológia(ha lenézel mit látsz, mennyire van testtudatod és fogadod el magad), meg mások általi bánásmódból tudod, hogy nő vagy, esetleg felvett viselkedésekből még, mikor szocializálódsz másolod a többi lány viselkedését és akaratlanul is beépülnek gesztusok, ha meg fiú közegben van sokat, akkor fiúsabb lány lesz.., nem a tulajdonságaid leosztása alapján.


Szerintem, ha ezen az oldalon nem a felnőtt párkapcsolat részben menne a csetelés, senki nem tudná megmondani, hogy nő, vagy férfi van a túloldalon, mert nem mutatkozik meg a női-férfi lélek.. mert nincs neme a léleknek, nem tudsz másik testbe születni, nem tudod pusztán érzések alapján belőni, csak biológia és mások hozzád való állása alapján. Én tudom, hogy nő vagyok, nőnek tartom magam, és többé kevésbé átlagos nő vagyok, sok nőies, de jópár férfias tulajdonsággal. Az én válaszaimnál gyakran félretippelik, de másnál is láttam már, hogy nem tudják, nő-e vagy férfi.. nem is kell tudni, nevetséges lenne.


Volt érzékeny exem, és tök férfias volt ezzel együtt, akkor is, mikor bújt, akkor is, mikor próbált aranyos lenni, nem tekintettem rá sosem kevésbé férfiként. Nagyon utálom ezt a fajta gondolkodásmódot. Aki meg azt hiszi, hogy létezik valamilyen nemhez kapcsolódó belső érzés, ami meghatároz, leültetném egy iqteszt elé. Tökre nincs ilyen. A megjelenésem egyébként roppant nőies és csinos vagyok sokszor, mert olyan kedvem van, szeretem, ha úgy néznek rám, de volt már, hogy férfinak néztek megjelenés alapján, akkor meg olyan kedvem volt.


Szerintem csak a biológia, meg a mások hozzád való állása határozza meg hogyan gondolsz magadra, és normális esetben az elsőtől függ a második. Nem ősemberek tudják, hogy sokféleképpen lehet valaki férfi, és sokféleképpen lehet valaki nő, és egyik nem magasabb szintű a másiknál, csak más "típus". Mind fagyi, csak más íz.

dec. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!