Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tett eddig veled a magány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tett eddig veled a magány, a sikertelen párkeresés?

Figyelt kérdés
dec. 22. 07:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Ember gyűlöletet váltott ki.
dec. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Hízást, önbizalomhiányt, bizalmi problémákat, folyamatos rosszkedvet
dec. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Hans Pötterman ***** válasza:
61%
Feleségül vettem az első nőt aki szóba állt velem. Utána megtanultam csajozni,rájöttem hogy nem is vagyok olyan szar csávó,most meg őrlődök hogy merre tovább,borítsak, vagy maradjak a seggemen.
dec. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Rávilágított arra, hogy felesleges mindenáron kapcsolatban lenni bárkivel. Elhozta végre a felismerés a lelki nyugalmat.
dec. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#4: Nagyon hasonlóan érzek. Barátnőim bíztattak hogy szerezzek akárkit is mert nem tudok egyedül lenni úgyse, aztán egy év után kiderült hogy sokkal jobb is így..
dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nos, én tudok egyedül lenni. De volt időszak, amikor azt gondoltam, hogy kötelező valakivel együtt lenni, mert ez a normális, ettől lehetek csak boldog. Jó nagyot tévedtem.Ha visszagondolok a múltra, mindig rájövök, hogy mennyi felesleges bosszantó dologtól megkímélhettem volna magam, ha előbb világosodok meg....ettől viszont nem érzem túl jól magam a bőrömben,amint eszembe jut.

dec. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Depresszió, céltalanság. Nekem a párkapcsolat az élet értelme. Kapcsolatban minden héten azt várom hogy hétvégén a párommal legyek
dec. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Kettősség. Egyfelől boldogtalan vagyok, és elkeserít, hogy selejtnek születtem, és a külsőm miatt nem fog soha szeretni senki. Másfelől viszont vigasztal, hogy szabad vagyok és csak az enyém a pénzem.
dec. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

4-es szívemből szóltál.


Én kapcsolatban vagyok, de én is így gondolom.


F

dec. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen szóval kifejezve: tönkretett / leépített.

Frusztrált lettem, megkeseredett, demotivált és kb. középsúlyosan depressziós, de lehet, hogy már súlyosnak minősül.

N, 30+

dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!