Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rajtengedély (lakás, autó ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtengedély (lakás, autó , diploma, jó kinézet , magas fizu) csak bizonyos női típusoknál elvárás ?

Figyelt kérdés

Ez a saját lakás rajtengedély 2 típusnál tapasztalható.


A, csóró szebb csaj aki anyagias vagy goldigger. Esetleg kitartóan tanult és most szellemi munkát végez. De DÜhÖS mert elment a fiatalsága és unta a tanulást ő is. És most mindenki fogyatékos neki aki nem járta be ugyanazt az életutat. 2000 diploma meg 300 nyelvvizsgával


B, az értelmiségi gazdag családba született lányok. Akiknek megszokott volt hogy apuka viszi nyaralni , autót, ékszereket , iPhone-t , milliós laptopot kaptak már kislányként is. Meg lakást , költő pénzt. Persze hogy az ilyen nő lenézi azokat akik nem ilyen körülmények közt nőttek fel!


dec. 27. 00:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Mi is válaszoljunk, vagy elég a saját válaszod? :D

úgy érzem nem nagyon változtatna a már nagyon alaposan kigondolt véleményedet semmi, úgyhogy kellemes ünnepeket! :)

dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1


Persze. Gondolom másképp gondolod. Kellemes ünnepeket neked is.

dec. 27. 00:32
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Nőként írom, hogy tulajdonképpen ebben tök igazad van.

Mert normálisabb nő nem ezek alapján rakja össze az alap elvárásokat.

dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Nemcsak diplomával hozhatod össze, hanem kemény munka és évek spórolásával. Én gyárimelós voltam mindig. 2 szakma egy érettségi. Nem vagyok hülyegyerek, de az egzisztencia kiépítése nálam mindig elsőszámú volt. Van ismerősöm aki 30 évesen is igyekezett letenni a bölcsészdiplomáját. Azalatt az idő alatt nem dolgozott.

Vadonatúj lakóparki lakásom van. Szinte 0 hitelre amit idén adták át.

Ezeket a sztereotíp gondolatokat elkéne felejteni, hogy anyu-apu pénzelte. Talán megeshet, de van aki meggürizett érte. Ez csak azok számára hihetetlen akik elbaxák a pénzüket. És ha már hitel fingod sincs mennyi hitelt vett fel a lakásra. Az enyém szerencsés eset, de van aki inkább a hitelét fizeti, mint az albérletet.

dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

" De DÜhÖS mert elment a fiatalsága és unta a tanulást ő is."


Meséld el nekem, miben rosszabb, unalmasabb egyetemre járni és tanulni, mint egy gyárban gürcölni? Az egyetemi élet igencsak mozgalmas, az évek meg mindnekinek telnek, csak az egyik jut valahova, a másik nem.

dec. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
De miért, kit keressen? Csóró munkanélkülit, akit ő kell, hogy eltartson? Mamahotelben lakó infantilist, aki még a szennyesét sem tudja maga kimosni? Ez mégis miért rajtengedély? Az már gáz, ha egy középosztálybeli nő magához hasonlóan szituáltat keres?
dec. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Férfi vagyok és számomra is van női rajtengedély, ami hasonló mint amit ők állítanak fel. Azért van, mert meguntam, hogy a csóró, 300ezres keresetű csajok rajtam akarnak felkapaszkodni és élősködni.


Ez a rajtengedély:

- jó kinézet: alap, dagadt vagy csúnya felejtős (ezt nem kell magyarázni)

- jó kereset: legalább 350-400 e forint nettó (az enyém 600e ft)

- saját autó: nem fogom fuvarozni

- diploma: mivel nekem is van, ezért elvárás és plusz nem hátrány ha nem gagyi bölcsész

- saját lakás: nem szükséges, de mamahoteles csaj kizárva


Én nem vagyok képmutató, nekem is vannak elvárásaim egy nővel szemben. Az egyenlőség világában, simán tudnak olyat tanulni amivel legalább annyit keresnek mint én, innentől kezdve nincs miről beszélni az anyagiak terén. Szerintem senki nem akar eltartani egy magát hercegnőnek képzelő nőt, aki úgy gondolja, hogy neki alanyi jogon jár a tuti. :D

dec. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Én mindent megértek csak azt nem, aki diplomát vár el a másiktól. Nekem is van, (nem gagyi bölcsész) de sosem múlna ezen párkapcsolatom, hogy a másik anno jól tudott-e magolni. :D
dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
8 - 7es vagyok, azért mert teljesen már a nézetük rengeteg dologról. A sima, egyszerű nők, akik csak valami körmösök vagy ilyesmik, jóval beszűkültebb világnézettel rendelkeznek. Ez azt jelenti, hogy kb. nem tudok velük miről beszélni. Ugyanez igaz a férfiakra is, rengeteg ilyen épületgépész ismerősömnek annyira beszűkült életnézete van, hogy már zavaróan buták. Számomra ez az oka ennek az elvárásnak.
dec. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
#9 Diplomások között is sok a szakbarbár, akikkel nem nagyon lehet beszélgetni. Az én két elődömmel sem lehetett.
dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!