Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mentális problémája van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális problémája van, vagy egyszerűen ennyire hülyének néz?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerkedtünk meg. 2× találkoztunk. Azóta több randit lemondott. Írásban szó nélkül kilépett, sokszor nem válaszolt. Egyszer eltűnt 3 napra. Aztán felbukkant, magyarázkodott, adtam még egy esélyt. Megírtam neki ha így eltűnik ne keressen többet. Szóval, megint csetelés közben eltűnt, másfél héttel később felbukkan azzal, hogy mikor érek rá. Semmi hogy vagy, vagy valami kamu magyarázat, semmi. Nem válaszoltam, egyszerűen nem értem mit gondol, azonnal ugrok, báb vagyok? És valami furcsa undort is érzek iránta.


( és igen, sejtem mással is ismerkedhetett, de mit képzelt mikor talit kért?)


dec. 27. 22:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom melyik vagy te a férfi, vagy a nő. Én rákérdeznék kerek perec
dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
dec. 27. 22:20
 3/20 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként nem biztos, hogy mással találkozott. Nekem is volt ilyen, hogy nem kerestem valakit másfél hétig, mert nem akartam zavarni, ugyanis tudtam, hogy van valahol, úgy voltam vele, hogy majd ő keres, ha ráér. Persze, hasonlóan gondolkodott , mint Te.

Meg amúgy beteg is lehet stb. Miért nem kérdezel rá, hogy ki az oka?

dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kuka az ilyen
dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
*mi
dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kuka, szora sem érdemes
dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

Hehe, ilyenek a mai emberek...:D Össze-vissza tévelyegnek, bolyonganak, tipikus NPC-k.


"mit képzelt?"

Szerinted tudatában van még annak, hogy hol van? Vagy hogy létezik? Az ilyen emberek néha levegőt venni is elfelejtenek, és hát nem kár értük....:D

dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének néz, de úgy néz ki jogosan. Más már rég elhajtotta volna a búsba.
dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Saját bőrömön tapasztaltam, valahol kb 1 évvel ezelőtt ugyanilyen kérdést írtam ki szinte szó szerint.


Ott is tele volt az oldal olyan válaszokkal, hogy mást is fűz, talonban tart, stb stb.


Nem hittem el, sőt dühös voltam, hogy miért írja mindenki ezt.

6 hónap sz.patás után kiderült, hogy végig volt párja, akivel együtt is élt 😅😅 és én ezt egy 3. csajtól tudtam meg, aki úgy írt rám, hogy "Te is????" és még ki tudja hányan.


Tipikus, tiiipikus jele az amit leírsz ennek. Hogy miért kér talit? Mert egyik nőhöz sem fűzi komoly szál, és próbálkozik. Ő ezt élvezi, hogy több lehetősége is van, ha akarja. Vagy belemész a játékba, és elhiszed, hogy majd Te leszel az az egy, vagy hagyod a francba még most, amíg nem kötődsz hozzá jobban.

dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

s igen, sejtem mással is ismerkedhetett, de mit képzelt mikor talit kért?


Hát 3 hónapig mégis szédített. Most írtál róla egy kérdést, ergo még nem vagy túl a dolgon. Az első alkalom után offoltam volna, mi a francért akarnám, hogy valaki fecsérelje az idömet.


butácska voltál, de legalább van miből tanulni.

dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!