Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves nőként szüzesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves nőként szüzesség elvesztése, ismerkedés 0 tapasztalattal, hogyan érdemes, milyen tippjeitek vannak?

Figyelt kérdés
A legtöbb kontaktom ellenkező nemű szméllyel ölelés volt, csók és más még sosem. Már nagyon vágyom rá, hogy legyen több. Nem egyéjszakás kalandban, nem azért, mert a pasi kanos, hanem találni valakit, akit tényleg én érdeklek, aki tényleg vonzónak lát. Minden eddigi ellenérzésem dacára, töltsem le a Tindert vagy Facebook társkeresőre regisztráljak? Vagy ilyen korban már teljesen reménytelen minden, úgyis elkönyvelnek a pasik egy született lúzernek?

dec. 28. 13:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt 2 hosszabb kapcsolatom és pár egyéjszakásom, de simán járnék egy 33 éves szűz nővel, ha tetszik a külseje és szimpatikus a személyisége. Full lesz*rom, hogy hány pasija volt eddig.


Csináltass pár jó fotót magadról és próbálkozz valami netes társkereső oldalon.

dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
4%

Hat mar a "B" oldal forog, femcelkem.... A noknek 30 utan mar csak lefele vezet az ut....



39F incel

dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
Privát üzenet gyűjtő kamu trollkérdés, amit férfi írt ki :)
dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék itt ismerkedni privát üzenetben, nem azért írtam ki a kérdést. Csak annyira reménytelennek érzem a helyzetem, hátha van valakinek valami jó tippje, amivel picit lelket önt belém.
dec. 28. 14:21
 5/24 anonim ***** válasza:
17%

De az írásod alapján férfi vagy. Lúzernek nem nevezi magát egy nő sem, sosem hallottam ilyet. Ha nem jársz sehová, semmilyen hobbid nincs es ülsz a négy fal között csak a Tinder és társai vannak, nem tudok jobbat. :(


Én nőként 27 évesen veszítettem el. Nekem sem volt könnyű. Badoon találtam valakit. 2 hónapig nem feküdtem le vele, de sajnos szàmomra ez a kapcsolat nem túl jó, túlságosan más dolgok érdekelnek minket és ő nem az a fajta pasi aki nyíltan kommunikál, hanem sunnyog. Nem csal meg, ő sem tudott csajozni korábban, és egyértelműek az ebből fakadó korlátai, de én pl: kicsit önzőnek érzem magam, és kezdek belefáradni, hogy 10/9 alkalommal az kell legyen, ami neki jó én meg hagyom hogy az ő önzese teljesüljön.

dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
A B oldal forog 30 évesen? Engem 36 évesként általában 26-nak néznek, mindig van nagy meglepődés. De amúgy sem lenne semmi, ha annyinak néznék ki, mint amennyi vagyok.
dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Én 35 évesen vagyok szűz férfi. Nem kerestem egy ideje senkit. Ahhoz már koros vagyok, hogy ezen a kérdésen rugózzak és fizetni se fogok azért, amit ingyen is megkaphatnék. Ez inkább dicséretes, hogy nem feküdt le veled a fél focicsapat. Másfelől pedig annál izgalmasabb lesz, ha eljön a nagy nap. Ne stresszelj ezen!
dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
Én 28 szűz nő. Itt miért nem jó imserkedni? Simán találhatsz valakit. Pl. az egyes fel is ajánlkozott..
dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Én 34 évesen vagyok így férfiként. Velem a sok gátlás és a rossz (dagadt) külső vezetett erre az útra. Amelyik nők tetszettek nekem > nekik én nem. Akik meg érdeklődést mutattak irántam (és lehetett volna minimum szűzoltás) ők meg nekem nem. (Kövérek voltak)


Van esélyed neked nőként ha nem vagy túlsúlyos. Nekem is elküldheted az elérhetőséged. Aztán két tapasztalatlan ember lehet egymásra talál.

dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
9-es kicsit magas az a mérce ha dagadtan magadnak sem kellettél volna és ugyanezért nem tetszett meg más nőként sem. Önismeret, önfejlesztés, stb. Ennyi idősen már nem árt.
dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!