Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mi az a kereset vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi az a kereset vagy egzisztenciális szint ami miatt hosszútávon egy férfival nem tudnátok elképzelni a jövőt?

Figyelt kérdés
Trollok, femcelek és incelek kíméljenek, a kérdés komoly!
jan. 2. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Annyit keressen meg mint én (700 ezer ) ha nem tud akkor nem egymást keressük.
jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon sok mindentől függ. Egy minimálbéres pasi sem riasztó, ha látod hogy céljai és ambíciói vannak amiért tesz is.

Ha azt látom, hogy valaki kényelmesen él, nem akar már sehova menni, akkor úgy net 400 és felette.

Meg is mondom miért: rám egy forintot nem kell költenie. Van saját házam, életem, mindent megteremtek magamnak, de ha családot alapítunk, abba bele kell szállnia és mindkettőnknek kell, hogy félre tudjunk tenni mindenek mellett, amit úgy ettől a szinttől lehet nagyobb nélkülözés nélkül megtenni.

jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
2.5 mil euro alatt rám se nézzen.
jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

3-as!


Na végre egy őszinte nő!

jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Minimálbér alatt, és többmilliós fizetés fölött, mert akkor meg én érezném magam hülyén.

Az se jó ha én tartom el, de az se ha a cream outlet 1400 Ft-os ruháin kívül mást nemnagyon engedhetek meg magamnak, max néha egy könyvet, ő meg vesz magának egy uj golfautot, mert az előzőt 2 év után megunta.

jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. azért az se kevés 😰


bruttó vagy nettó? 😰😰

jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6 - Annyit keres, csak nem találja. :'D


Amúgy ne válaszolgass már magadnak, gáz.

jan. 2. 19:05
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Netto 800 alatt még attól is kirázna a hideg ,ha az utcán rám nézne
jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Két millió ft alatti fizetés.

Természetesen hetente!

jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Az összeg mindegy. Az a kizáró amikor nem tud megélni és semmilyen programra nem telik pl. fürdő, mozi, színház.
jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!