Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben reménykedhet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben reménykedhet egy olyan férfi aki 40 évesen még nem volt nővel és a sárgalapos nők is kiröhögik,átverik?

Figyelt kérdés
jan. 3. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Kik azok a sárgalapos nők?
jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Keres piroslaposokat

(Bár a sárgat se tudom mit jelent)

jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sárgalapos:fogyatékos
jan. 3. 10:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Válasz: semmiben.
jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
79%

1: Elkövetett szabálytalanság mértékétől függően jár a sárgalap, durvább esetben a piros lap! Meg kell különböztetnünk a csoportkörös (round robin) és a fordulós bajnokságokat! Általában amennyiben egy csoportkörös meccsen összeszednek egyet, akkor a kieséses szakaszban már törlődnek azok, viszont ha még a csoportkörben összeszednek még egyet, akkor a következő meccsről el vannak tiltva.

A fordulós bajnokságoknan viszont az adott ország szövetsége határozza meg a szankciókat azokkal szemben akik több sárgalapot szednek össze. Ezek eredménye 1-2 meccses eltitltással járhat!



Nagyon szívesen! 😅

jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gyékán is kamuznak,abi ráérsz nőzni 60 évesen is,láttam egy bűnügyi hirt facebookon,a kommentelők írtàk hogy nem is lehetett normális,20 évesen még szűz volt
jan. 3. 10:27
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
6- és te hiszel annak, aki azt írja, hogy ráérsz még 60 évesen csajozni? Ha te a GYK alapján akarod élni az életed, akkor gyanús a sárgalap nálad is.
jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem el,ezért nem értem mért kamuznak itt
jan. 3. 10:31
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Linkelj be egy olyan beszélgetést, ahol azt írták, hogy ne aggódjon az, aki 40 évesen még szűz, ráér majd 60 évesen csajozni. Én még ilyet itt sem olvastam.
jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8

Akkor minek foglalkozol velük?

jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!