Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan lehet Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan lehet Budapesten ázsiai lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon tetszenek az ázsiai csajok, "bármit" megtennék egy cuki japán/koreai/kínai barátnőért. Sajnos a környezetemben nem ismerek egy ilyen hölgyet se. Ha van itt esetleg olyan, akinek van/volt ázsiai barátnője, hogy ismerkedtettek meg? Okozott-e bármilyen gondot az eltérő kultúra?

jan. 4. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kínai bolt, kínai büfé, kínai piac.
jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kőbányán a kínai negyedben.
jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
8.kerületben
jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

3



Az más, ő szerintem most nem az indiaiakra gondolt itt elsősorban. :D

jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt, ázsiában ismertem meg.


Az itteni ázsiaiak eléggé befele fordulnak, es egymas kozott hazasodnak foleg. Azsiaban ehhez kepest terulj terulj asztalkám cuki csajokkal.

jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm kínai nyelvtanfolyamon jött össze a tanárral, aki azóta a felesége.
jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem kelet-ázsiai, mi egyetemen alatt ismerkedtünk meg.


Csak azért hajtani valaki, mert kelet-ázsiai, szerintem nagyon gáz és fura dolog. Olyan, mintha azért hajtanál rá valakire, mert szőke a haja. Levágja, átfesti, és akkor oda a vonzalom?

Akkor is "cuki"-nak fogod találni, ha épp nem a legfrissebb koreai/japán divat szerint lesz felöltözve, hanem pizsamában kiabál veled a konyhában, mert tróger voltál valamiben?

Simán rassz miatt szerintem necc ráhajtani valakire.


Nem egyszerű egyébként egy ilyen kapcsolat, és egyetlen egy ilyen ismerős kevert etnikumú pár férfi tagjától sem hallottam, hogy egyszerű lenne. Nálunk "szerencsére" csak az eltérő világlátásból adódnak félreértések, de ez egy magyar lánnyal is elő jönne, csak talán másképp. Más pároktól viszont hallottam meredekebb dolgokat, ezeket nem szeretném részletezni.


Magyarországon egyébként van kb 100-120k kínai, az potenciálisan több ezer kínai lány, hajrá!

jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kínai boltokban való igaz előfordulnak fiatal lányok, de valahogy furán érezném magam, ha annyi interakció után, hogy veszek fél kiló kávét, vagy akármit, hirtelen elhívnám a lányt randizni. Arról nem is beszélve, hogy ezek általában családi vállalkozásnak tűnnek, és miközben próbálok bájcsevegni az eladó csajjal, a testvére, vagy ne adj Isten párja ott pakol a raktárban. Emiatt leginkább kulturális programokra, kávézókra, szórakozóhelyekre, stb-re gondoltam.

Egyetemi ismerkedés jól hangzik, de olyan területen tanulok, ahol a magyar lányok között sem igazán lehet válogatni, nemhogy ilyen "speciális igények" merüljenek fel.


#4

Hát igen, nem éppen az indiaiakra gondoltam.


#7

Egyetértek természetesen. Tudom, hogy vékony a jég aközött, hogy mi számít egy egészséges preferenciának, és mi az ami már a problémásabb (túl)fetisizálás kategóriába esik. Nyilván nem csak azért lennék valakivel, mert ázsiai, és nem csak ázsiai lánnyal járnék szívesen, de általánoságban az ő vonásaik tetszenek legjobban.

A 100-120k talán kicsit túlzásnak hangzik, most rákeresve 20-25k tűnik reálisnak.

jan. 5. 11:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden sarkon van egy bolt.
jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Hát igen, nem éppen az indiaiakra gondoltam."

A kínai piac a VIII. kerületben van.

És a kínai boltokból is a VIII. kerületben van a legtöbb.

És hát itt is laknak. Munkahelyhez közel.

febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!