Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » ŐSZINTÉN, számít, hogy visel-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ŐSZINTÉN, számít, hogy visel-e jegygyűrűt az, aki megtetszik neked?

Figyelt kérdés

Ha meglátod rajta, visszahőkölsz, és lemondasz róla?


És a lényeg, nemed?



jan. 8. 22:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%
Zavar, de ha nem latni rajta az elzarkozast, akkor nem szamit.
jan. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%

Nő vagyok és nyilván számít; aki ilyenekre hajt, az igyis úgyis komplett hülyét csinál magából.

Ha ebben az esetben nem jön össze velem az illető, akkor az nyilván hatalmas megaláztatás lenne, égne a képemről a bőr miatta egy életen át.


Ha meg valamiért mégis otthagyja a jegyesét, akkor mit kezdjek vele? Szintén én vagyok a hülye amiért lett egy olyan komolytalan párom aki eljegyez valakit, aztán ki se tudja várni az esküvőt, már mások után koslat. Plusz az egész családja, sőt, az én családom szemében is én leszek a gci.


Biztos lesz majd (sőt, már van is) itt pár olyan megmondoember aki képmutatásnak és hazugságnak tartja hogy az itteniek egyöntetűen nem akarnak kikezdeni jegyes emberrel, viszont az ilyesmi TÉNYLEG nem éri meg. Még akkor sem ha amúgy erkölcstelen gerinctelen féreg valaki, és nem érdekli ha más emberek életét teszi tönkre. Csak a hülye bonyolódik bele az ilyesmibe.

jan. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
21%

Pontozz, de őszinte választ vártál...

Ha csak szex a cél akkor nem számít, de ne én legyen az első akivel félrelépett. Aki félre akar kúrni úgyis megteszi, ha nem velem akkor mással.

Ha kapcsolat... ott először az embert ismered meg, minden másban csak utána gondolkozol. Ha egy döglődő halálra ítélt kapcsolatba ragadt bele akkor egyértelmű, ha egy boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban él akkor meg úgysem lesz köztetek semmi.

jan. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
37%
Persze, hogy számít, mivel én is házas nő vagyok csakis ilyennel kezdenék. Nem szeretnék elválni csak néha jól érezni magam. Egy egyedülállóra nem tudok annyi időt, figyelmet fordítani, mint szeretné.
jan. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
36%
Manapság már tök mindegy mer minden bak csapja a szelet minden nőnek semmi nem számít nekik és ez el is terjedt rendesen egy hüle elkezdte és a többi is csinálja így a pasik egymás ellenségei a nők meg a foglalt pasikat komázzák mert a tiltott gyümölcs édesebb és az tud is valamit ha már lefoglalta egy nő mindjuk azért ebben is van sok téveszme mivel a legtöbb pasi nem igazán tudja a dolgát az ágyban de hát ez van ilyen az élet
jan. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%

'Ha egy döglődő halálra ítélt kapcsolatba ragadt bele akkor egyértelmű, ha egy boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban él akkor meg úgysem lesz köztetek semmi.'

-Milyen naivság ezt hinni, elmondom, simán félreqúrnak boldog kapcsolatban is aki olyan. Persze ez úgy van beállitva, hogy döglődő a papcsolat, a feleség beteg, a gyerekek stb. szegény pára nem tud kilépni. Ezért a fiatal naiv szerető ilyenkor még úgy is gondolhatja, hogy segít is a pórul járt "szerencsétlen" férfinak aki meg nyer a helyzeten, hogy sikerült egy kis libát találnia aki beveszi a dolgait. Ezeket csak azért mondják, hogy ne legyen a nőnek lelkiismeret furdalása. Ugyanúgy, mint az 'évek óta nincs közöttünk szex' duma, aztán ilyenkor mindig rendre kiderül, hogy a feleség újra terhes! :) Na ezt ilyenkor nehéz kimagyarázni...

jan. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Így van bacnak gyűrűben,terhesen,házason,mindegyik r*banc van rá egy százasom.
jan. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%

Nem megyek rá házasra, de nem a feleség/család miatt, mert az nem érdekel. Az az ő felelőssége, nem az enyém, akit pedig vinni lehet, rég rossz.

Én magam miatt nem kezdek házassal, mert nem éri meg, mivel úgysem válik el.

Ha tudnám, hogy elválik, akkor rámennék.

jan. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%

Őszintén?


Szerintem a legtöbben észre sem veszik, hogy melyik ujján milyen gyűrű van.


És én abszolút nem is néztem még soha h jujj vám vajon rajta eljegyzési gyűrű?

Ki f@sz nézi ezt elsőre?


Amúgy meg ha az akin gyűrű van és ő kezdeményez akkor nem állok ellen.


Amúgy sem biztos h még mindig valóban el van jegyezve....


Kizárt dolog, hogy amikor megtetszik valakinek valaki akkor az a 2. dolga h átnézni az ujjait

jan. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kérdező! Van amelyik direkt házasokra bukik, mert az izgi, a másé mindig jobb, - így gondolkozik. Lehet rivalizálni, küzdeni Béláért. Van miért felkelni nap mint nap.
jan. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!