Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire általános mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános mennyire gyakori hogy a kapcsolatokban a férfi sokkal rosszabbul néz ki, csúnyább mint a nő és ráadásul még csóró is?

Figyelt kérdés
jan. 9. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Ritka mint az örök élet. 😅
jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Állítólag rengeteg ilyen párt látnak
jan. 9. 19:06
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Az en bnőim tipikusan csak olyanokkal kezdenek akik messze szintjuk alatt van de igy huzamosabbak is a kapcsolataik.
jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Látok jópár ilyet. Pl a srácnak durva szemtengely ferdülése van, emiatt hát nem néz ki valami jól, a barátője meg egy vékony, csinos, helyes arcú csaj.
jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Most én is csak arra tudok alapozni amit mondtak az ismerőseim - hogy énnis alul választottam. Mind külsőleg, mind egzisztenciálisan.

Ha igy is lenne, akkor is azt mondom hogy megérte! A párom maximálisan tisztel, megbecsül és szeret - és nem anyagiakkal, de a tenyerén hordoz. Mások irogykedhetnének a kapcsolatunkra!

jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

"Mások irogykedhetnének a kapcsolatunkra!"


Úgy tűnik, mégsem teszik. :D

jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hasonlóan mint az 5-ös. Nem tetszettek sosem ezek az úgynevezett szépférfiak, hanem nekem mindig is azok akik különlegesen néztek ki. Én a páromhoz képest jobban nézek ki nőként, de életem párját találtam meg benne. Nem érdekel a mai napig mennyit keres. Boldog házasságban élünk 6 éve.
jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kimondottan ronda ferfit nem , csak fura ha elonyosebb kulseju a no. Az ilyen nok altalaban nem foglalkoznak azzal ki mit mond, ha nem o maguk dontik el mit szeretnenek. Vabnak nok akik inkabb a baratok,haverok nyomasa ala helyezik magukat es nem akarnak beszolasokat kapni ezert hiaba tetszik nekik a ferfi nem fognak lepni.. pedig az onazonossag fontos. Sosem kifele masnak kell mutatni csak is sajat magadnam.
jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sokszor van ilyen én sem értem de p.l.: a srácnak urológiai bajai vannak e miatt úgy él mint egy tata de vele van a csaj 2x évesen mi lesz itt a jövőben???


Nem lehet tudni hogy mi tetszik meg egy nőnek full random.


Általánosságban a kövérség az egyetlen kizáró ok.


Na jó meg ha vki törpe és vagy a romboló 6 cm.

jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

3

Írj ha van náluk üresedés!

jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!