Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint nem számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint nem számít egy férfi anyagi helyzete és korkülönbség sem jellemző, azok mivel magyarázzák hogy tele az egyetemek melletti parkoló?

Figyelt kérdés

Haverommal nem győzünk röhögni, hogy az egyetemek és egyetemvárosok melletti parkolókban mennyi középkorú férfi mellé száll be egyetemista 20 éves csaj tanítási idő után. Biztos mindenkinek az apukája...

Érdekes. Akkor 20 éves srácokat miért nem látok beszállni sem az anyjuk sem az apjuk mellé?


jan. 10. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy csaj maximum bevesz egy Xanaxot


A pasiknak viagrát kellene bevenniük.

jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem magyarázom.

Tavaly távkapcsolatban éltem az akkori barátnőmmel (most egyetemista), és olyan csóró voltam, hogy ő akart nekem pénzt küldeni a vonatjegyre, mert nem tudtam felmenno Pestre.

A korkülönbség is nagy volt köztünk, több, mint 10 év.


A csajozásban az a lényeg, hogy legyen egy normális megjelenésed, és légy magabiztos. A többi kevésbé számít.

jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, ez milyen egyetem, de ahová én jártam, nem volt jellemző, ott a kortársakkal ment a kavarás a koleszban vagy bulikban, élettársa csak az 1-2 "öregnek" volt, akik 25-30 felett jártak. Inkább néhány tanár akadt, aki bepróbálkozott és híres is volt erről, de tudtommal erre sem volt nagyon vevő, mert cikinek számított és inkább kerültük őket.
jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szelektív a megfigyelésed kérdező.


3

Perrsze, hogy nem volt jellemző. Kitaláció a kérdés.

jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as

Igen, gondolom másokat egyszerűen nem is vettél észre. Van az a fele az egyetemista csajoknak aki bulizgat és a koliban kavar. Viszont ott a másik fele (akiket te észre sem vettél), akik bizony tanítási idő után a pénzes és 10-20 évvel idősebb pasijuk autójába teszik be a feneküket.

jan. 10. 20:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne vettem volna észre az osztálytársaim felét, akikkel négy évig együtt voltunk. Most is ismerem őket, tudom, ki kivel jött össze vagy vált el.
jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mert szelektív a látásod, egyszerűen aki nem bulizott, aki nem körülötted ugrándozott, azt észre sem vetted.

Ez rólad árul el valamit.

jan. 10. 20:44
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Mondja, aki parkolókban számolja az apukákat :D
jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

5

A másik fele. Ja. Incel agymenet.

jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress te is eltartot. Elotte azert iratkozz be az egyetemre, ez lenne a megfelelo hozzaallas.
jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!