Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan ritka, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ritka, hogy egy felnőtt szűz normális legyen?

Figyelt kérdés

Érzelmi, értelmi szempontból egyaránt. Életcélok, motiváció, őszinteség, jómodor, tisztelet stb. Ne értse félre senki, számomra a szüzesség nem szempont, de valahogy mindig kibukik, ha valaki az.


Mikor próbálsz rákérdezni udvariasan, akkor meg jön a duzzogás/tagadás/sértegetés.


jan. 13. 23:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Önmagában nem a szüzesség az ok, az max egy tünet, vagyis inkább következmény. Sokukat valszeg valamilyen trauma,kirekesztettség érte gyerekkorban, amit még nem dolgoztak fel, és ez meggátolja őket abban is,h közeledjenek a másik nem felé. Valószínűleg egy megfelelő terápia segíthetne rajtuk,és akár párt is találhatnának idővel.
jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, és nagyon sajnálom is ha valakinek rossz volt a gyerekkora vagy az ősei voltak alkalmatlanak az érzelmi nevelésre.


De huszonévesekről van szó, csak saját maguk tehetnek magukért. Igazából felnőtt emberek felelősek magukért. Hogy mit tesznek és fejlődnek-e, vagy örökre maradnak inkább gyermeki lélekkel a papírzsebkendő méretű komfortzónában.


Illetve olyanok amilyenek, de miért kell antiszociálisnak és bunkónak lenni? Én gyerekként se voltam bunkó

jan. 13. 23:36
 3/23 anonim ***** válasza:
32%

Nem derült ki, hogy nő írta-e vagy sem. De feltételezem, hogy nő és férfiakról kérdez.


Mert még nem "pipálta ki" ezt a biológiai feladatát.

Mikor én szűz voltam, nem egy randit/beszélgetést/közeledést rontottam el. Túlságosan is akartam, így meggondolatlanul cselekedtem.

Továbbá hogy szűz voltam, úgy éreztem, hogy hátrányból indulok. Nem tudtam, hogy mire számítsak, nem tudtam hogy kezeljem bizonyos szituációkat.


Most ma házas vagyok, és mivel sok dolgot átéltem, tudom mikor mi a legjobb gesztus. Tapasztalat.


Azt tudom mondani neked, hogy nézz a dolgok mögé. Mert te csak a felületét nézed a dolgoknak, mikor csak azt mondod, hogy "nem normális".


Ismerd meg jobban, hagyj időt mindkettőnknek. Másik is kényelmesebben fogja érezni magát, nem lesz ideges vagy izgatott. Meg fog válltozni. Én is ilyen voltam mint ő.

jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Meg egy nagyon fontos dolog, amit at emberek 95% elkövet.


-> Mindenki magából indul ki!


Neked se árt személyiséget fejleszteni, vagy tanulni ezekről.


Tudom, minek oktatlak.. Csak az Ego-d véd. Meg persze gátol. :)


Keres rá: "Főnök kezelési kézikönyv". A kérdésed témájától függetlenül.

jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igazából férfi vagyok, de szerintem ez nem is lényeges
jan. 13. 23:52
 6/23 Kitana. ***** válasza:
42%
Nem azért nem normális, mert szűz, hanem azért szűz még mindig, mert eleve nem volt normális sose, így inkább elkerülte mindenki. Mindegy, milyen nemű az illető.
jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudod, ki szűz, és ki nem. Illetve ha valakinek problémája van, azt ráfogod arra, hogy szűz.


Mire kérdezel rá udvariasan? Ez nem tiszta.

jan. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Férfi aki 13-20 év között nem szexel normal úton (azaz kizárt az örömlány) az később beteg elme lesz. Vagy legalábbis depressziós, tele fobiakkal , negatívitással. És nehezíti a dolgát a társadalmi megítélés hogy minnél idősebb annàl defektesebbnek látja a közvetlen ismeretsege.
jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%

Hát én egy teljesen normális nőnek érzem magam, értelmesnek meg pláne. Főleg a sok egybites lányhoz képest akiket bárki bármikor vihet és olcsóak.

A szexet viszont undorítónak találom, velük ellentétben


Akkor nem tudom ki a normális, a 100 olcsó lány akik szexelnek vagy a 25+ szűz, aki sokkal értelmesebb és tanultabb náluk

jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
9, mindketten. Nem kell lenézni egyiket sem. Nem bűn a szex, az a része sem, ami undorít.
jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!