Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tàntorít el az adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tàntorít el az adott fèrfitól ha kiderül róla, hogy nagyon szegény?

Figyelt kérdés
Nem vagyok én sem egy jómódú de tőlem is sokkal sokkal rosszabb helyzetben van és a családi háttere sem a legjobb. Annyit meg nem keresek, hogy eltartani el tudjam a magam költségeire beosztàssal elèg. Nekem anyukám tud segíteni is ha kell ( nagyon ritkán volt ra szükség) . Nem akarok önző és anyagias lenni aki csak ezt nézi de azért valamennyire idegesít a dolog. Pl randin is én fizettem. Mert èn voltam akkor éhes és nem akartam az legyen èn eszek ő meg nèzi…Másrészt meg tudom sokkal rosszabb anyagi helyzetek is vannak ettől…. Pláne itt Borsodban ahol mi élünk. ( megyeszékhely kb 60km-re van, egykori iparvàrosban élünk)
jan. 15. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Egy fillért nem kell fizetni rám, de a saját dolgait állja.
jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam volna , de ha én eszek neki ne vegyek?!
jan. 15. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod.
jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ezt is furànak érzem hogy ne vegyek ….. mert nem sajnálom én tőle de nekem is be kell osztani.
jan. 15. 11:00
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező amit írsz teljesen érthető. Én azt gondolom ha 250-350 nettó között keres egy férfi stabilan az is csóró de rendben van. Én is 300 ezres átlag vagyok Pesten. És annyi biztos menne hogy ha elhívok egy randira egy nőt , akkor én fizetek.


Viszont sok helyen a túlzott anyagias dolgokat is hallani. Mikor egy férfival már akkor kizárt lesz az ismerkedés ha nem keres 800 ezret meg nincs lakása Pesten (ami 50 Misi alatt már nincs ) érted ? Szóval amit a ferfiak 60/70% nem tud teljesíteni és bizonyos nők akkor is elvaraják hogy te tudd.

jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, és Borsodban élünk nem Pesten. Nemtudom én gondolom e rosszul vagy ez nem jó így.
jan. 15. 11:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem kizáró ok lenne. Ez állandó konfliktusforrás. Ha összejöttök, nyilván nem fogod tudni nézni, hogy mondjuk te eszel, ő meg nem. és ez át fog menni egy anyagi támogatásba. Ami viszont már kihasználás kategória, én biztosan nem támogatnék egy férfit sem. Nem tud valahogy jobb állást találni? Abban segíthetsz neki, hogy jobb helyzetbe kerüljön, de ha nem tud, én nem mennék bele.
jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elégsé kizáró ok.

N 31

jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:

Én férfiként is szarul érzem magam, ha kisegít a pàrom.


Nos, ettől függetlenül szerintem a pénzgazdàlkodàssal kapcsolatos kérdések fontosak az ismerkedésnél.

jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kizáró ok.


A gyerekeimen és (ha szükség lesz rá, akkor) a beteg/öreg családtagjaimon kívül nem tartanék el senkit. Főleg nem egy ép, egészséges férfit. És persze engem sem kell eltartani.

jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!