Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos keresetű nő, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos keresetű nő, miért akar nála jobb életszínvonalon élő férfit? Miért nem elég nekik az amit ők is tudnak adni?

Figyelt kérdés

Kérem a trollkodók kíméljenek!


Átlagos kereset: mondjuk 300-350 ezer forint nettó / hó


Társkeresési tapasztalataimból indul ki a kérdés.


jan. 16. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
mert jobb életet akarnak, nem akar aggódni a számlák miatt.
jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Verstehe, de ha magának nem tudja megteremteni ezt a "jó" életet, akkor miért a másiktól várja el?

Amúgy ez nem jó élet, aki ennyit nem képes megteremteni mondjuk 25-30 éves korára az annyit is ér.

jan. 16. 15:09
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Felesleges kérdés. A nők a pénzre izgulnak, a férfiak meg a kinézetre. Azon miért nem akarsz ki, h a férfiaknak jó nő kell?
jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem akar. De ha én ennyit kerestem volna itthon, nem kellene ingáznom.
jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én nem izgulok arra, hogy perfekt legyen a barátnőm. Csak nekem tetszen és kész. Nincs szükség nagy cicikre és fitt testre, az átlagos kis arányos nő sokkal szexibb.
jan. 16. 15:27
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Én nem akarok jobb életszínvonalon élő férfit. Már az is épp elegendő lenne, ha az én színvonalamat elérné.
jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Már kiírtad egyszer, nem volt elég?
jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkozom azzal, ki hogyan él/szeretne élni. Neked is ugyanezt a hozzáállást javaslom. Ha bunkó akarnék lenni, úgy is kérdezhetném, mi fasz közöd van hozzá?
jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
napi incel
jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
8-nincs ebben semmi bunkóság, teljesen jogos kérdés.
jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!