Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nem a pénzem kell, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nem a pénzem kell, de azért tartsalak el?

Figyelt kérdés
[link]

#elvárás #eltartás #A férfi keressen többet
jan. 18. 08:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

19, szerintem nem tudod, mit jelent az önigazolás.


Az, hogy léteznek a tiedtől eltérő véleménnyel rendelkező emberek, nem bizonyíték semmire. Ez a világ. Ha te arra fókuszálsz, aki nem egyezik a te értékrendeddel, szimpán buta vagy.

jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy így kezded: "Nők" - engem spec. már ezzel degradálsz, általánosítasz, halmazba helyezel.

Engem kifejezetten idegesítene, ha valaki el akarna tartani, szeretem magamra megkeresni a rávalót :-)

#1 vagyok

jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Akkor ezentúl én is minden válasznál megsértődöm, ahol azt mondja egy nő, hogy a férfiak nem végeznek elég házimunkát!
jan. 18. 11:53
 24/31 anonim ***** válasza:
79%
23 mondjuk annyi hogy ez tény ugye...
jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
24. A golddigerek léte az meg nem?
jan. 18. 12:12
 26/31 anonim ***** válasza:
56%
Jaja, csak míg aranyásóval sosem találkoztam személyesen, addig lusta heréből láttam már több tucatot.
jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Golddiggerek léteznek, de nem te vagy a gold mine.
jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
És mi az elmélet lehetőség, amikor belefutnál golddiger nőbe, mikor férfiakkal randizol csak?
jan. 18. 12:23
 29/31 anonim ***** válasza:
9%

28

Az, aranybogaram, hogy tudod, az életben a nők találkoznak ám nőkkel is, tudod? Családtagok, munkatársak, barátnők, szomszédok, ismerősök stb. Hallottál már erről?

jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
28, te meg senkivel nem randizol, szóval nem tudom, mit izgulsz.
jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!