Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen minek van fent társkeresőn?

Figyelt kérdés

Tinderen meg facebook társkeresőn is toltam a keresgélést. Egy nap tinderen matchelek egy csajjal. Igazából semmi különös, kicsit fura arcú, de alapjában helyes kis nő, ráírok, hogy csak nem Horvátországban készült az egyik fotója, idén én is oda utazom majd. Erre unmatchel, letilt.


Jó, semmi gond, nem a világ legnagyobb csajozós szövegével állítottam be elé, nem hívtam királynőnek meg nem ajánlottam fel neki fele királyságomat, hát nem jöttem be neki, van ilyen.


Erre szó szerint másnap reggel ugyanez a bige belájkol facebook társkeresőn. Most ez mi a tosz? Akinek tényleg olyan futószalag az egész, hogy arra nem emlékszik, hogy tizenkét órával korábban ki az, akit letiltott, és újból belájkol, az mi a fenének lóg fent társkeresőn? Vagy ennyire nem tudja, mit akar?



#nő #Facebook #társkeresés #Tinder #"nem tudom, mit akarok, de azt nagyon"
jan. 18. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg leszarja az egészet és csak szórakozgat.
jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Alap hogy társkeresőn nem keresünk társat.
jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Vannak ilyenek akik sírnak, hogy nem találnak normális pasit, mert mindegyik csak szexet akar stb, aztán tojnak az ember fejére, vagy inkább csak figyelemre vágynak, de kapkodnak össze-vissza Ismerkedtem én is ilyennel facebook társkeresőjén. Telefonon is beszéltünk többször, de azt láttam, hogy nemigazán érdeklem, így hagytam. Erre pár hónap múlva rám írt Badoon. Akkor emlékeztettem, hogy mit tett, és elköszöntem. Erre kb 2 hónapra rá megint írt. Gondoltam üsse kő , adok egy újabb esély . Megbeszéltünk egy találkozót, amit persze aznap reggel lemondott, olyan szöveggel, hogy elfelejtette jönnek hozzá vendégek, közben meg egész nap fenn volt Viberen. Este pár mondatot beszéltünk telefonon, aztán soha többet nem vette fel.
jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj sok ilyen szórakozgatós hölgyike van.. csak egyszer jàtssza el utàna megy tiltàsra :D
jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező szerinted normális?


"matchelek egy csajjal. Igazából semmi különös, kicsit fura arcú, de alapjában helyes kis nő"

jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, pasiban is van ilyen. Sokan válogatás nélkül húznak jobbra mindenkit és utána nézik csak meg, illetve döntenek róla.
jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"A kérdező szerinted normális?"

Valóban, nem azt írtam, hogy csodálatos angyal, mint minden nő, nem vagyok normális :D

jan. 18. 15:32
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

#7 arra gondol, hogy mégis mi a francnak húztad jobbra.


Volt itt egy kérdező, aki szintén panaszkodott hogy miért csupa ronda nővel matchelt.



Na, hát mégis miért?

jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést, hogy többet látok egy kissé fura arcú, de jó kis nőben, mint valami szilikoncicában.


Máskor meg az a baj, hogy a pasik csak a cicababákat húzzák jobbra... :D

jan. 18. 16:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Most kapaszkodj meg: velem olyan is volt, hogy egy (eléggé sérült), Tinderen megismert csajszival hetekig csevegtem, videotelefonáltam Facebook Messengeren, folyton folyvást veszekedett velem minden apróságért, mígnem aztán megelégeltem, leszerveztem egy randit valaki mással, ő pedig letiltott, miután nem reagáltam neki már vagy 16 órája. Erre kb. 2 hét múlva újra belájkolt Tinderen, miközben már ugye név szerint is ismertük egymást, akkor már több mint 1 hónapja, és több alkalommal is órákig Messenger-telóztunk.

Olyan is volt, hogy valakivel csak Tinderen csevegtem pár napig, majd ghostolt, ottmaradt a profilja a matchek között, majd egy másik profilról újra és újra bekedvelt, csak nyilván már nem kedveltem vissza (egyébként mind a mai napig ott van a régi profilja a matchek között).

De olyan is többször megesett, ami veled, hogy valaki bontotta a matchet, majd újra és újra bekedvelt (törölte magát újra és újra, majd bekedvelt újra és újra).

Ilyen ez a Tinder, nem igazán lehet komolyan venni 🙃 Különösen, ha kapcsolatot keres rajta az ember. Végül aztán én se Tinderről ismertem meg a mostani párom, hanem egy hagyományos társkeresőről.

30 F

jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!