Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek, hogy a kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy a kevésbé kedves férfiak könnyebben találnak nőt?

Figyelt kérdés
Általában a gorombább, odamondogatósabb férfiaknak könnyebben jut nő, mint a kedves, előzékeny, ajtóban előre engedős fajtának.

jan. 20. 13:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem igaz. Az udvarias pasikat szeretik a nők, a nyalizók, túl félénkek már nem annyira vonzóak.

Már megint keveredik a magabiztosság a bunkósággal. Egy magabiztos ember nem lesz emiatt bunkó. Persze lehet bunkó, de egy félénk is lehet bunkó.

Szerintem a legtöbb lány tudna mesélni, hogy a kedves rendes fiukák milyen alpári stílusra váltanak át, ha nem úgy alakul az ismerkedés, mint remélték.

jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Leclerc ***** válasza:
58%

Transzgenerációs trauma a hivatalos neve. Után lehet olvasni.

Pl itt:

[link]

jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

12

Aham. És ez hol írja, hogy egy bunkó apa lánya mindig is csak bunkó pasikhoz fog vonzódni?

jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Leclerc ***** válasza:
13. Én nem mondtam hogy mindig így van, csak azt hogy ez is lehet egy eshetőség.
jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom, kezdeményező készség, kommunikáció ami számít. Hiába vagy kedves, előzékeny, ha sarokban ücsörögsz és nem udvarolsz.
jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

wtf egy bunkó paraszt vagyok de nem rohannak utánam a nők.


ma inkább a SIMP a menő nyalnak mint az állat. sok nő igényli is .

jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
21%
Leclerc ne linkelj ilyeneket mert úgysem olvassák el. Vagy ha mégis akkor meg értelmezni nem tudják. Ha mégis célba ér az üzenet akkor meg hisztizve bezárják. 🤡
jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%
Ez ma alap. Minél bunkóbb valaki, annál sikeresebb.
jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Senior Séf ***** válasza:
Fordítva. Akiknek könnyebben jut nő, megengedheti magának, hogy "gorombább, odamondogatósabb" legyen.
jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!