Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtad már meg a randi partnerednek, hogy nem hiszed, hogy működni fog és léptél le a randi közepén?

Figyelt kérdés
Olyan tökös dolog de én sosem mertem nyíltan megmondani, féltem hogy pl nem fogadja el, utánam jön, hazáig követ stb. Pedig sokszor éreztem hogy ez egy szar randi de inkább kivártam a végét és ha esetleg írt utána akkor utasítottam vissza.
jan. 23. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

"sokszor éreztem hogy ez egy szar randi de inkább kivártam a végét"

Egy randinak akkor lesz vége, ha az egyik fél elbúcsúzik. Te is lehetsz az.

jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igeeen de ha pl épp meghozták a kaját akkor azt csak meg kéne enni :D True story :D (és mielőtt valaki beleköt, a Hummus barban voltunk, ahol kb 2500-3000 forint egy kaja)
jan. 23. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az neked sok vagy kevés?
jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem drága. Csak tudom hogy ezen az oldalon az étterem szó ha első randiról van szó kiveri a biztosítékot, mert azt hiszik, a férfi elkölt ilyenkor 20 ezer forintot :D


De megjegyzem itt a sajátomat fizettem mert tudtam hogy nem akarok tőle semmit.

jan. 23. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
A környezetemben mindenki lelép, akinek a környékén vagyok. Valószínűleg elviselhetetlen vagyok. Ráadásul dupla megalázásként nem is mondják meg, csak megvárják amíg elmegyek magamtól.
jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök jogos a félelmed, nem ismered a másikat, közben lehet full buggyant. Inkább ne mond meg, hogy nem jön be.
jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik randit ezzel indítottam, nem akartam telefonon keresztül.
jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!