Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg sokkal rosszabb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

2 nő barát barátnőm 3 hónap alatt vagy 5-ször telesírta a vállam hogy milyenek a pasik.. kezdi megszeretni és kiderül nős, ghostingol stb.. idegileg ki van, már elege van a pasikból stb.

Én férfiként elvagyok, nem nagyon ír senki, ha össze is jön egy randi általában randi végén offolnak, nők kevésbé verik át a férfiakat úgy érzem.. oké nincs senki de nem is sírok, nem is törik össze a szívem havonta...


jan. 25. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Mindenkinek kihivás. Nőként szűrni kell tudni a végtelen sok próbálkozót. Férfiként sikeres próbálkozónak kell lenni.

Nyilván a nők szerepe egyben áldás (harmincas évek elejéig csettintésre vannak udvarlók), de átok is (többség béna, kamus, csak dugni akar, stb).

jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Ők szerintem risszul választanak. Nálam 1-2 randi után kiderül ha gáz az illető.
jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem mind a két oldalnak ugyanolyan nehéz.

Engem sokszor ghostingolnak a férfiak, hazudni hazudhat de úgyis kiderül. Nem szoktam telesírni senki vállát mert már nem esik olyan rosszul ha figyelmen kívűl hagynak mint az elején.

jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is mindkettő nemnek nehéz. Vannak hazug, manipulátor, csalfa nők is nemcsak férfiak.
jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Azok a nők akik nem kezdeményeznek, mert vallják, hogy az első lépés megtétele igenis a férfiak feladata, a saját dolgukat nehezítik meg. Így a választék azokra korlátozódik, akik odamennek hozzájuk. Lehet okolni a pasikat, hogy az egyik fele átver és csak dugni akar, a másik fele meg töketlen és oda se jön, de mi akadálya van annak, hogy ők maguk menjenek oda olyan férfiakhoz, akik tetszenek nekik?
jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
A nőknek így, igen, bizalmi oldalról nehéz egy komoly kapcsolat kialakítása. Ha csak dugni akarnak, az sima ügy, persze. De az, hogy ha már többet, komolyabbat, akkor tele van ilyen kétes alakkal a világ. Simán a képedbe hazudnak bármit egy esetleges szexért.
jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nehéz, hiszen 1 nőre egy rakás pasi jut mondjuk egy társkereső appon, és nehéz kiszűrni, hogy ki az aki csak dugni akar. Sokan teszik a szépet addig amíg nem kapják meg a nőt aztán jön a csalódás. Nekem pl kifejezetten nehéz volt, mert van bennem ázsiai vérvonal. Sokak csak addig voltak kedvesek, míg nem feküdhettek le egy egzotikus lánnyal.. N
jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
A férfiaknak jobban kell pina, ennyi áll az egész mögött.
jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ghostingol, talán elrontottak valamit. Ha egy éjszaka után otthagytak, talán a szexen, meg a stíluson van mit javítani. Ha offolnak a randi végén, a randit kell átgondolni hogy mit csinálhatnál jobban. Persze nem mindig az illető hibája, lehet hogy túl erős a konkurencia.
jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!