Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak korombeli párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak korombeli párt?

Figyelt kérdés

Nem vonzódom a korombeliekhez. (20-30) Mindig sokkal idősebb(45-55) férfiakhoz vonzódom (külsőre gondolok itt, de természetesen a belsőre is értendő)

Hogyan tudnék ezen változtatni? Szeretnék egy boldog egészséges párkapcsolatban élni, aminek van jövője, de nem tudom, hogyan tudnék ezen változtatni. Hiába próbálkozom fiatalabb férfiakkal, nem kívánom őket, nem is érdekelnek. Mit kell ilyenkor tenni?



jan. 25. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
doki apa komplexusos vagy terápia segít.
jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha egyszerűen nem vonzódsz a 20-as, 30-as férfiakhoz, akkor hiába szólnak mellettük észérvek, nem szabad ilyen kapcsolatot kialakítani. A vonzódáson változtatni szerintem nem lehet. Létesíts kapcsolatot olyannal, aki vonz, de ekkor figyelembe kell venned a dolog hátulütőit is, például egy 50 éves pasas már nem feltétlenül szeretne gyereket. Ha esetleg akarsz beszélgetni valakivel, aki a célcsoportodba tartozik, írj rám!
jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jártam 3 évig terápiára. Nekem ott akkor a pszichiáter azt mondta, ez nem apakomplexus, hanem ilyen a szexuális beállítottságom. Ettől függetlenül én továbbra is fenntartom az esélyét, hogy felőlem lehet apakomplexus, de a problémával továbbra sem tudom, hogyan tovább.
jan. 25. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Most már értem 55 éves férfiként,miért a huszonéves munkatársnők kedveskednek és jópofiznak velem.
jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló:

Az a baj, hogy szeretnék magamnak egy párt, akivel leelhetem az életemet, közösen élhetünk meg dolgokat, gyerekvállalás, utazások, stb. Egy ilyen nagy korkülönbséggel nem lehet happy end. Próbáltam már. Nem szeretnék egyedül maradni 35-40 évesen, amikor még ezer dolgot csinálhatnék, mégis eljárt felettem az idő egy része.

jan. 25. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Semmit. Legyél idősebbel. Nekem is mindig idősebb párjaim voltak. Amit akarok egy kapcsolatban az pont tud működni egy idősebb férfivel is. A fiatalok csak bohócnak jók, idétlenek.
jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyél 40essel.
jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Egy 40essel bármit is meg tudsz élni. Nekem is 17 évvel fiatalabb a párom, egyutt elunk, imadjuk egymast. Teged mi tart vissza?
jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy pontosan? Ha olyan 25 körül akkor szerintem simán összejöhetsz egy 40 éves fazonnal, nem olyan vészes a dolog és még családot is tudsz vele jó eséllyel alapítani.

Azt, hogy melyikőtök hal meg előbb nem fogod tudni megmondani, hiába a 20 év különbség. Nyilván a férfi lesz az vagyis statisztikailag igaz ez, viszont ez akkor is fennáll ha csak 5 év köztetek. Szinte minden esetben a férfi előbb távozik el, mint a nő. Ugye alalból minimum 8 évvel kevesebb adatik meg nálunk egy férfinek, plusz azért ez egy eléggé nagy szórású statisztika, van aki 50 évesen van aki meg 80 évesen hal meg.

jan. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!