Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért unják meg ilyen hamar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unják meg ilyen hamar a nők az internetes társkeresést?

Figyelt kérdés
Több nő ismerősöm is kb. két három nap után törli a profilját minek megy akkor? Nem akar társat?
jan. 29. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De, akar, csak nem olyat, akik fent nyomulnak társkeresőn.
jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom, mert túl sok olyan megkeresést kapnak, amik nem tetszenek és megunják szűrni.
jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A jelenségnek, amit leírsz, szerintem három fő oka van:


Az egyik ok, hogy a társkeresőn regisztráló, magányos nők egy része valóban nem döntötte el még biztosan, hogy akar-e társat. Inkább csak azt érzi, hogy valami hiányzik az életéből, de nem akar a korábbi kapcsolataihoz hasonló módon újra lelkileg megsérülni, illetve a magány nyújtotta döntési szabadságot sem szívesen adná fel. Más szóval ambivalens, nem biztos abban, hogy végül jól jár.


A másik ok, hogy ha egy legalább közepesen szép nő regisztrál egy társkeresőbe, az első pár nap alatt olyan üzenetdömpinget kap férfiaktól, amely kezelhetetlen. Egyszerűen lehetetlen mondjuk harminc-negyven érdeklődőnek tisztességesen válaszolgatni, mert egyszerűen nincs idő rá; s meglehetősen rossz érzés, hogy egy idő után az egyetlen megvalósítható opció a kezdeményező üzenetek egy részének teljes ignorálása lesz.


A harmadik ok, hogy az érdeklődő férfiak egy része borzasztó bunkó és nyomulós, nem is szólva azokról, akik a társkeresőt szexpartner keresésére használják. Nem mindenki szereti, ha ismerkedés helyett alig kendőzött szexuális ajánlatokat kap.

jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akar csak nem abból a vasztékból.
jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert társat szeretnének, nem pedig kanos gyökerek creepy nyomulásait olvasgatni. A húgom próbált meg így ismerkedni, majd ő is törölte magát, meg is értettem, fasziként engem is a szekunder szégyenérzet kerülgetett, teljesen érthető, ha egy nőnek hamar elmegy a kedve ezeket olvasgatni.
jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég volt 2 nap...rengeteg a hülye pasi.
jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a napokban fogom törölni magam. Igaz, hosszabb idő után. Kicsit nehéz döntés, mert nekem ezen kívül semmilyen más ismerkedési lehetőségem nincs, tehát biztosan egyedül maradok életem végéig. De ha belegondolok, ennek sincs semmi értelme... A fölöttem hozzászólók jól megfogalmazták a probléma egyik részét. A másik - legalábbis számomra - az, hogy amikor sikerül egy jónak tűnő jelöltet találni és eljutunk személyes találkozásig, ott is érhetnek "meglepetések", de ha nem is érnek és valóban minden rendben vele, nem lesz kémia. A többedik ilyen eset után kiég az ember, onnantól hiába erőltetné, képtelen folytatni.
jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Négy napig voltam fent társkeresőn, aztán töröltem magamat, mert csak az időmet pocsékoltam. Biztos vannak normális férfiak, de én csak az alábbi típusokba futottam bele:

~ "szia, hogy vagy?"; rendesen kitöltöttem a profilomat és megjegyeztem, hogy az első üzenet ne ez legyen, hanem bármi más. Hihetetlen unalmas a tizedik, huszadik, harmincadik "szia, hogy vagy?" üzenetet megkapni, főleg azért, mert ezekkel az emberekkel sose lehet érdemben beszélni. Mit csinál? Csak fekszik. Van terve a hétvégére? Nem, csak tévézik otthon. Van hobbija? Nincs, csak fekszik otthon. Nem szokott eljárni a barátaival? Nem, nincsenek barátai. Aztán csodálkoznak, hogy lezárom a beszélgetést, mert a szobanövényemmel mélyebb társalgásaim vannak.

~ farok képes idióták; szerintem ehhez nem kell magyarázat.

~ öntelt követelők; ez a típus az, aki előre eldöntötte, hogy mit vár el (többnyire szexet), és egyáltalán nem érdeklem én, mint ember, csakhogy mikor tudnék leghamarabb átmenni hozzá leszopni. A röviden szexista típus, aki egyszerre keres prostituáltat, pótanyát és házvezetőnőt.

~ tolakodó követelők; akiknek ha nem válaszolsz mondjuk tíz percen belül, már jön az üzenet, hogy van pofám faképnél hagyni. Aki azt hiszi, hogy az egyedüli dolgom, hogy a gépnél ülve várjam az üzenetet.

~ vallási bigott; nem viccelek, többen próbáltak megtéríteni az adott hitükre (főleg jehovák tanúi), képesek a fél Bibliát bemásolni a beszélgetésbe.

Ismételten, biztos vannak fent normális férfiak, de csak az időmet pocsékoltam ezzel az oldallal. A való életben sokkal több módon lehet ismerkedni és sokkal nagyobb eséllyel találsz hozzád illő párt (ahogy én is tettem).

jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂

Az se rossz, amit a #8 írt.

Én napokig beszélgettem egy középvezetővel, aki mindenáron el akarta kérni az önéletrajzom, meg költözzek oda, munkám egyből lenne. Értem én, hogy szakemberhiány van, de na.

jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Mert nincs egyeltlen pasi sem aki:

- Nem az anyjával él

- Nem csóró

- Nem nős, nem nagyon nős, nem barátnős

- akar családot, gyereket

- nincs gyereke

- nem ingyen p*ncit keres

- nem házirabszolgát keres

0, zéro! Nyista! Egy darab sem, aki ezt a minimumot is elérné!


Néhány hónapja párkapcsolatban vagyok, de nem a netről töltöttem le, hanem az eletben (munkakapcsolat) találtunk egymásra.


Egyébiránt, férfi nemiszervekből, albumot nyithatnék...😏

jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!