Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz ha lassan 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha lassan 21 évesen (ráadásul mérsékelt autistaként) még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Talán-talán most érezném magam késznek rá, hogy legyen, de magam sem tudom...

Túl vagyok 2 év viszonzatlan szerelmen, egy-két majdnem kapcsolaton, de nem igazán sikerült még normálisat találnom...



jan. 30. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem, én 28 vagyok és szintén. Te még ráadásul szűz is vagy?
jan. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én nem autistakent sem voltam 21 évesen kapcsolatban. Túléltem. Nem lett tőle semmi bajom.
jan. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gál Gábor 2024 válasza:
0%

Igen, gáz, hiszen már vagy tíz éve vágysz női testre, de ennyi idő alatt is képtelen voltál összehozni.


Én 42 vagyok és szűz, nekem még gázabb.

jan. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nincsen vele gond bro. Nem autistaként nekem még később lettek baràtnőim. Szóval no para
jan. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal kérdező, nekem 24 évesen se volt még, bár nekem megvolt rá az okom, ahogy neked is. Szerintem amennyiben nem vagy túl azon a lányon, ne kezdj bele semmibe se.
jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, ki beszélt itt több mint 10 évről?

Még gimi elején sem foglalkoztam ezzel, nemhogy 10 éve... :D

17 évesen lettem viszonzatlanul szerelmes, azelőtt egyáltalán nem akartam kapcsolatot, tetszett az a lány és ennyi, majd amikor jobban megismertem megszerettem.

jan. 31. 16:04
 7/8 A kérdező kommentje:

Ötösnek: azon a lányon már másfél éve túl vagyok + egy éve nem is láttam.


Nézelődök suliban is igazából, akadnak szép lányok, de nagyon ritka hogy négyszemközt tudnék velük beszélni, nagyobb társaság előtt nem is igazán szeretem őket leszólítani.

Volt akire inkább ráírtam de mivel idegennek tűntem a számára, inkább lesz@rt.


Volt már részem elutasításban jó néhány alkalommal, de nem hatott meg.

Jelen pillanatban a fogyás a célom, de lehet hogy sokkal inkább a kommunikációm az amin dolgoznom kellene.

Nem mondom, szeretek hülyülni is ha feloldódtam de elején elégge magamba fordulok...


Mit tanácsoltok?

jan. 31. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 34 évesen sem volt még. Kicsit zavar azért, mert nem egyedül terveztem megöregedni, de ez még változhat. Eddig nem volt szerencsém kicsit sem.

21 évesként abszolút nem gáz. Nincs a homlokodva irva.

febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!