Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a nőkre hogy vonzalom nélkül összejönnek férfiakkal csak azért hogy ne legyenek egyedül?

Figyelt kérdés
jan. 31. 15:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%

Semennyire!

Ha jellemző lenne akkor lenne az inceleknek is párja, legalább egy kis idejig!

Honnan szedted ezt a mocskos balgaságot?

Hogy a fagy szökne be az ablakod alatt és hűtené le a gondolataid!

jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%
Van, akire jellemző, van, akinél meg szóba sem jöhet.
jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Kevésbé.
jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
11%
Fiatalon semennyire. Inkább 50 felett, meg nyugdíjas korban, mikor a magány meg a madárijesztő közt lehet választani.
jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Lehet vonzódni csúnya emberhez is
jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Személy szerint én biztos nem jönnék össze olyannal aki nem tetszik.
jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Kitana. ***** válasza:
90%
Nem annyira. A kapcsolatfüggők is vonzó embert keresnek, inkább a kapcsolat szar minőségét tűrik sokáig.
jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem túlzottan.
jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Biztos van ilyen típusú, de szerintem nők inkább anyagi okokból jönnek össze nem vonzó pasassal, nem azért, hogy ne legyenek egyedül. Az már gyakoribb, hogy egy megromlott kapcsolatban/házasságban bennemaradnak, mert félnek, hogy egyedül kell újrakezdeni. E mögött is sokszor az anyagi létbizonytalanság áll, mert egyedül nem tudnának megállni a lábukon, főleg gyerekkel együtt.

Én a magam részéről képtelen vagyok együtt lenni olyannal, akihez nem vonzódom. Egyszerűen zsigerileg taszít, bunkó vagyok vele, szóval nem jó az senkinek. Egyszer próbáltam magam rábeszélni valakire, de nem ment.

jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Inkább vagyok egyedül
jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!